Skocz do zawartości

DV 2022 - wątek dla osób które wygrały GC i mają pytania


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kzielu napisał:

Ktokolwiek odpowiada na te zapytania, ewidentnie wali prosto z mostu bez jakiegos politycznie poprawnego korpo-jezyka. 

To samo pomyślałam, chyba tam mają niezły sajgon skoro frustracje przerzuca na innych

Edytowane przez ala2022
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ala2022 napisał:

To samo pomyślałam, chyba tam mają niezły sajgon skoro frustracje przerzuca na innych

Obstawiałbym jednak bardziej, że powodem takiego bezpośredniego języka była wcześniejsza korespondencja, której na tamtym screenie nie widzieliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na grupie FB widziałem, że jakaś Pani ma już umówione spotkanie w Warszawie mówiła że ma numer 4xx. Inni ludzie pisali też coś o tym że teraz badań nie trzeba mieć zrobionych na rozmowę tylko można uzupełnić po. Ponadto jakiś Pan ktorego żona miała rozmowę miesiąc temu (nie napisał czy z DV) pisali że oplate (330$) płacili przed rozmową a nie w konsulacie na miejscu. Ktos może potwierdzić te informacje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Xarthisiusie, uspokój nasze skołatane serca i napisz, proszę, jak według Ciebie wygląda stan formalny na dzień dzisiejszy (kiedy badania lekarskie, kiedy opłata, co zabrać na spotkanie i jak je potwierdzić, itp., itd. Wiem, że dużo tego, ale to znacząco uspokoi napięcie forumowiczów (a moje w szczególności). Dzięki. Niech GC będzie z Tobą.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, katarzyna_gawor napisał:

Otwierałam już wcześniej ds trwało to 3 tygodnie, dodałam męża ale w jego ds tym razem zrobiłam idiotyczny błąd bo w full name wypisałam tylko jego 2 imiona bez nazwiska. Czy otwierać ponownie? :unsure:

Jeszcze dodam CN nieco powyżej 7000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danielwro napisał:

zostalo powiedziane, ze tzw. "lekarz" to 2 wizyty. Czy mozna je rozbic mocno w czasie, tzn. teraz zrobie pierwsza wizyte (powiedzmy na spokojnie), a byc moze za kilka miesiecy (przed sama rozmowa w ambasadzie) druga? 

btw. ta lawina ruskich tez sie u nas bada?

wiem, że to pierwsza dziewczyna z grudnia tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, danielwro napisał:

zostalo powiedziane, ze tzw. "lekarz" to 2 wizyty. Czy mozna je rozbic mocno w czasie, tzn. teraz zrobie pierwsza wizyte (powiedzmy na spokojnie), a byc moze za kilka miesiecy (przed sama rozmowa w ambasadzie) druga? 

btw. ta lawina ruskich tez sie u nas bada?

badania chyba są ważne 6 mcy o ile się nie mylę ? czy twój CN jest current ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...