Skocz do zawartości

odprawa w chicago


eva2

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Z tego co widze nikt z moich przedmowcow nie dal wiary w moje zapewnienia.Dlatego nie dziwie sie ze urzedasy z imigration podeszli do tego podobnie.Szczegolnie zajadly okazal sie cavscout ktory przewija sie w wielu postach lansujac sie na wielkiego obronce prawa amerykanskiego.

Nikt nie pochwala zachowania urzędników, bo jeśli to prawda co opisałeś zachowali się skandalicznie. Jeżeli niektóre wpisy Ci się podobają to musisz to jakoś przeżyć, bo to jest forum publiczne i każdy ma prawo napisać co sądzi. Poza tym sly już napisał - to nie nas masz przekonywać tylko urzędników.

Swoja droga jestem ciekawy co to za typek.

Napisz do niego na priv, może Ci odpowie :(

Jeszcze raz powtarzam i nie bede sie wiecej rozpisywal na ten temat,opieralem sie wylacznie w moim mniemaniu na tym aby nie lamac prawa i nie przekraczac terminu waznosci.

Zrozum wreszcie że ludzie są niewpuszczani nie tylko dlatego że złamali wcześniej prawo. Urzędnik ma prawo cofnąć KAŻDEGO którego PODEJRZEWA o wjazd z zamiarem innym niż deklarowany. Czasami wystarczy mu zapewnienie, czasami trzeba się posłużyć dowodami. A czasami nic nie pomaga - takie jest prawo i trzeba się z tym pogodzić.

Mysle ze nie jestem odosobnionym przypadkiem i wiele osob wjezdzalo po kila razy i nie mialo problemu.

To że się komuś udało nie znaczy że uda się wszystkim.

Mysle ze zona moja trafila na wyjatkowo ohydnego i rudego sk...na.Ale to juz przeszlosc.Wkrotce opuszczam te Ziemie Obiecana i chyba nie bede tu juz chcial wrocic.Szkoda tylko ze zawiodlem swojego synka obiecujac mu fajne wakacje w Ameryce.

Twoją żonę i dziecko potraktowano ohydnie, i wg. Twoich słów ponieśli "uszczerbek na zdrowiu", a mimo to Ty nadal siedzisz w USA na wakacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No comment glaby jedne.

Kto sie przezywa sam się tak nazywa :(

Nic nie zrozumieliscie z tego o co mi chodzilo.

A o co Ci chodziło? Bo ja odnoszę wrażenie że tylko o to żeby Ci wszyscy przytaknęli.

Zamykam temat.

Kim Ty jesteś żeby zamykać temat? :( Wykupiłeś forum na własność? I czemu nie odpowiadasz na pytania skoro sam poruszyłeś pewne sprawy? Dowiemy się w końcu czemu wciąż siedzisz w USA na wakacjach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko troszke z innej beczki, czy mozliwe jest zawrocenie kogos z lotniska  z usa np dlatego ze na zdjeciu wizowym ma zupelnie inna fryzure niz w oryginale (dlugie wlosy na zdjeciu - krotkie w oryginale :))??

Z powodu fryzury, nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...