Skocz do zawartości

WIZA F1 A NIELEGALNY POBYT


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Kochani a wiecie może czy jest jakaś możliwosc prawdzenia ile byam nielegalnie , bo szczerze powiem ze nie jestem pewna, bo przedluzyłam wize turystyczna a ppozniej aplikowalam do szkoly i przyszedł covid i musalam na paszport czekac bo mi sie akurat skonczył i moze wyjdzie na to, ze byłam nielegalnie np 11 miesiecy. Czy jest jakas opcja sprawdzenia???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli przebywalas 11 miesiecy nielegalnie to masz 3 letniego bana. Powyzej roku jest 10 letni ban. 

Ktos inny pewnie doradzi jak to sprawdzic. Moze skontaktowac sie z ambasada?

Tak czy siak, nielegalny pobyt nawet ponizej roku dyskwalifikuje cie z esta i obniza twoje szanse na otrzymanie wizy nie-imigracyjnej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mcpear, przepraszam , a co to jest L94? Kurcze bardzo chciałabym sprawdzic, przedluzalam wize turystyczna (niemaly koszt)  następnie do szkoly ,a pozniej covid i czekalam na Paszpot i polecialam do Pl, tak na prawde nie wiem jak dlug bylam nielegalnie , warto sie dowiedziec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I-94:) Nie L-94 - "I jak Irena"

To jest dokument, który został wystawiony Tobie "elektronicznie" jak wjechałaś na granicy. Powinnaś go mieć wydrukowany. Pewnie musisałaś dostarczyć do uczelni. Pewnie musisałaś dostarczyć do banku jak otwierałaś konto. Niestety historycznie nie możesz sprawdzić jak on wyglądał (przynajmniej ja nie wiem jak - może ktoś na tym forum umie) jeśli go nie wydrukowałaś albo nie zachowałaś w wersji cyfrowej. To taki dokument na którym jest napisane kiedy wjechałaś do USA, na jakiej wizie i do kiedy wolno Tobie pozostać w USA. Jak przedłużałaś wizę turystyczną a potem zmieniałaś status na F1 to w decyzji zmiany statusu też możesz zobaczyć zapewnę datę do kiedy wolno ci zostać na terenie USA (nie jestem tego na 100% pewien ale tak mi się wydaje)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
On 7/28/2021 at 3:01 PM, bbardotka said:

Mcpear, przepraszam , a co to jest L94? Kurcze bardzo chciałabym sprawdzic, przedluzalam wize turystyczna (niemaly koszt)  następnie do szkoly ,a pozniej covid i czekalam na Paszpot i polecialam do Pl, tak na prawde nie wiem jak dlug bylam nielegalnie , warto sie dowiedziec :)

O ile max się da przedłużyć wize turystyczna i ile to kosztuje? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...