Skocz do zawartości

Opłaty podczas pierwszego wyjazdu do USA po wygraniu w loterii


Szymon44

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, foladdd said:

A kasa idzie z Twojego portfela czy z ubezpieczenia?

Z portfela mamy. Jak wiele Amerykanow, jej dzieci nic nie odziedzicza, bo caly jej "majatek" bedzie wydany na jej  opieke. Mam trzech znajomych w dokladnie tej samej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
3 minutes ago, foladdd said:

Bardziej bym się martwiła o mamę niż o dziedziczenie. Jeśli mama potrzebuje i zarobiła to jej się należy( w końcu jej kasa).

Dzieciom w takim wypadku pozostaje więcej zarabiać, by mieć i na opiekę i na spadek dla dzieci. 

I tak wlasnie jest. Mowimy jej to codziennie - to jej pieniadze. W naszym wypadku rodzice pomogli z wyksztalceniem, i dzieci absolutnie niczego nie oczekuja. Ale ona, jak wszyscy rodzice, chcialaby tez cos zostawic dla dzieci. Tak juz jest z rodzicami...sama jestem matka doroslych juz dzieci, wiec to rozumiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, foladdd napisał:

I cudownie. Widzisz jak ci się cudnie układa. Sama zarobisz ile ci trzeba, mama zaopiekowana i dzieci na swoim. Zaadoptuj mnie. 

Nie jestes zbyt malo samodzielna jak na kogos kto chce wyemigrowac do stanow? Moze lepiej panstwo opiekuncze? 
Powiedzcie mi jaka praca, ile sie zarabia, jakie koszty zycia itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...