Skocz do zawartości

wiza b1/b2 a wyroki w zawieszeniu


Rekomendowane odpowiedzi

47 minutes ago, Kleofas11 said:

Łączny koszt - ze wszystkim - 2 tygodniowych wakacji dla 1 osoby (tak żeby nie biedować i naprawdę trochę pozwiedzać) to co najmniej kilkanaście tys. PLN. Tak więc ewentualna strata 160 USD za rozmowę z konsulem (ws. wizy B-1/B-2) to są właściwie grosze.

Jeśli się nie mylę to wszystko ponad 30g jest traktowane w USA jako równoważność felony. Wg mnie czyni Cię to inadmissible to US.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mcpear napisał:

Jeśli się nie mylę to wszystko ponad 30g jest traktowane w USA jako równoważność felony. Wg mnie czyni Cię to inadmissible to US.

szkoda.. grzebalem niedawno w papierach mialem okolo 62g to i tak 2x wiecej. W takim razie chyba jednak odpuszcze ta ambasade. Dzieki za odpowiedz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, juny said:

Czyli pozostaje czekać aż minie mi okres próby + 6msc aż wyrok sie 'zatrze' i dopiero wtedy probowac ?

Nawet jak wyrok jest zatarty to musisz go uwzglednic w aplikacji. Wedlug mnie nie zmieni to za bardzo twojej sytuacji. Tak czy siak my na forum nie bedziemy w stanie przewidziec czy wize dostaniesz czy nie, teraz, za rok czy za 10 lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...