Skocz do zawartości

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

nie mam pojęcia, wiem że wyższe nr były zapraszane a niższe nie. Pisałem maile ale dostałem tylko info, że trzeba czekać na ifnormacje
Ciekawe czym sie kierowali,ze omijali celowo numery. Lepsze informacje w ds-260?

Sent from my SM-A415F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Kora83 said:

Ciekawe czym sie kierowali,ze omijali celowo numery. Lepsze informacje w ds-260?

Stop it. Juz wczesniej zwracalem Ci uwage za szerzenie teorii spiskowych. Dlaczego @szaman sie nie zalapal mozna zobaczyc w watku o DV22.

Nota bene @szaman DS-260 wyslany pod koniec sierpnia w DV22 nie byl cyt. "szybko wyslany"

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stop it. Juz wczesniej zwracalem Ci uwage za szerzenie teorii spiskowych. Dlaczego [mention=49316]szaman[/mention] sie nie zalapal mozna zobaczyc w watku o DV22.
Nota bene [mention=49316]szaman[/mention] DS-260 wyslany pod koniec sierpnia w DV22 nie byl cyt. "szybko wyslany"
Nie szerze zadnych teorii spiskowych tylko sie dopytuje. Nie widze w tym nic zlego.

Sent from my SM-A415F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minutes ago, Kora83 said:

Nie szerze zadnych teorii spiskowych tylko sie dopytuje. Nie widze w tym nic zlego.

Ale kogo sie dopytujesz? Pracownikow KCC czym sie kierowali? Nie. Pytasz ludzi, ktorzy nie moga z definicji miec odpowiedzi na Twoje zawoalowane pytania. Ponadto sugerujesz, ze zawartosc DS-260 (a wiec glownie czyjs background) ma wplyw na "sukces" w loterii. Robisz to ktorys raz z rzedu. Dlatego, prosze ponownie: przestan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...