Skocz do zawartości

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Xarthisius napisał:

Dokladnie tak jest! W 2017 Donald Trump siadl ogarniac burdel po Obamie i od razu dostrzegl, ze jest national shortage astronomow. Dlatego mnie wlasnie wybrali, inaczej cala ta gospodarka gruchnelaby o ziemie. 

Na potwierdzenie tej tezy tylko dodam, ze losując Xartha dostali dwóch astronomów w cenie jednego :lol: Także wiecie... ;)

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, mola said:

Na potwierdzenie tej tezy tylko dodam, ze losując Xartha dostali dwóch astronomów w cenie jednego :lol: Także wiecie... ;)

To nie moze byc przypadek (aka loteria).   

(teraz polowa marzycieli googluje jak zostac astronomem)...

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie tak jest! W 2017 Donald Trump siadl ogarniac burdel po Obamie i od razu dostrzegl, ze jest national shortage astronomow. Dlatego mnie wlasnie wybrali, inaczej cala ta gospodarka gruchnelaby o ziemie. 
Wogole to zanim zaczniesz publicznie drazyc system pamietaj, ze system patrzy... Wiecej szczegolow tu: https://forum.usa.info.pl/topic/33687-dv-2023-wylosowany-nie-wylosowany/?do=findComment&comment=322966
Twoja odpowiedz z linkiem do tekstu z poprzednich edycji nie bardzo ma sie do mojego pytania. Pamietam tamta dyskusje.Moje pytanie bylo jak taka loteria w rzeczywistosci wyglada,a nie kto po jakich studiach musi nostryfikowac dyplom lub zaczac studia od nowa. Nie jedna osoba czekajaca na wyniki w maju zastanawia sie nad tym. Takze nie rozumiem waszych zlosliwych komentarzy typu fast foody i gry w zdrapki. I nie mam zamiaru robic napadu na amerykanski system dot imigrantow.

Sent from my SM-A415F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kora83Byli i sa tu na forum tacy ktorzy wylosowali GC nie majac specyficznych studiow/zawodow. Mi sie wydaje ze po prostu tacy ludzie sa bardziej sklonni na emigracje - bo maja zawod ktory latwiej sie dostosowuje do wyjazdow. W USA, jak wszedzie, jest popyt na pracownikow w dzedzinach takich jak komputery, inzynierstwo, finanse, data analysis, itp. (No moze akurat w tej chwili jest trudniej tym w komputerach bo ostatnio bylo mase zwolnien w tej branzy. W bankowosc tez troche sie chwieje.) Ale tez brakuje nauczycieli, hydraulikow, na budowe, w fabrykach, kelnerow, fast foodach, w skepach, itp. Bezrobocie jest niskie, co nie znaczy ze od razu zalapiesz sie na dobra prace. 

Edytowane przez katlia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minutes ago, Kora83 said:

Twoja odpowiedz z linkiem do tekstu z poprzednich edycji nie bardzo ma sie do mojego pytania. Pamietam tamta dyskusje.Moje pytanie bylo jak taka loteria w rzeczywistosci wyglada,a nie kto po jakich studiach musi nostryfikowac dyplom lub zaczac studia od nowa. Nie jedna osoba czekajaca na wyniki w maju zastanawia sie nad tym. Takze nie rozumiem waszych zlosliwych komentarzy typu fast foody i gry w zdrapki. I nie mam zamiaru robic napadu na amerykanski system dot imigrantow.

Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 

Bo co jakis czas pojawia sie kolejna osoba ktora sie "zastanawia" i produkuje kolejna idiotyczna teorie spiskowa calkowicie pomijajac goscia ktory pare lat temu tu na forum wylosowal GC nie majac nawet skonczonej sredniej szkoly. Spisek !

Btw - nawet jakby tak bylo - to co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Kora83 said:

Twoja odpowiedz z linkiem do tekstu z poprzednich edycji nie bardzo ma sie do mojego pytania. Pamietam tamta dyskusje.Moje pytanie bylo jak taka loteria w rzeczywistosci wyglada,a nie kto po jakich studiach musi nostryfikowac dyplom lub zaczac studia od nowa.

Tamta dyskusja wogole CSPA dotyczyla, ale mi chodzilo tylko o to, ze DOS jest jak wielki brat...

1 hour ago, Kora83 said:

Nie jedna osoba czekajaca na wyniki w maju zastanawia sie nad tym. Takze nie rozumiem waszych zlosliwych komentarzy typu fast foody i gry w zdrapki. I nie mam zamiaru robic napadu na amerykanski system dot imigrantow.

Tylko problemem nie jest to, ze sie ludzie zastanawiaja. Problemem jest to, ze nie akceptuja, ze odpowiedzia jest:

SELECT * FROM entries ORDER BY NEWID()

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...