Skocz do zawartości

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, mcpear napisał:

To wiem, ale wypełniasz stan na dzień dzisiejszy a nie na dzień "ogłoszenia wyników"

niby tak ale skoro osoba z tego forum będąc w klasie maturalnej dala high school degree i po wygranej nie miała problemów to wątpię że do tego się przyczepią a nawet jeśli to trudno się mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też uważam że się nie "przyczepią" - weryfikacja wymagań następuje w dniu interview. Aczkolwiek powinno się opisywać w takich formularzach stan faktyczny na dzień wypełnienia.

O ile wygrasz to w formularzu DS-260 musisz już bardziej uważniej wypełniać pola aby nie zostać posądzonym o "material misrepresentation"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minutes ago, luckyusa said:

Kiedys znalazłem wyniki DV z poprzednich lat na poszczególne kraje w tym Polska, ma ktoś może zapisane i może podesłać link? Wielkie dzieki

https://travel.state.gov/content/travel/en/us-visas/immigrate/diversity-visa-program-entry/diversity-visa-program-statistics.html

Dla lat >FY18 w biuletynie wizowym. Najczesciej tym z sierpnia, albo wrzesnia:

https://travel.state.gov/content/travel/en/legal/visa-law0/visa-bulletin.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Rafal08 napisał:

Już chyba z 10 razy  składałem wnioski DV ale zawsze robiłem to z żoną w pierwsze dni jak tylko rozpoczynał się nabór. W tym roku jeszcze czekamy ze złożeniem :P

Powodzonka dla wszystkich :)

  

Jesli tym razem Cie wylosuja to w nastepnej edycji WSZYSCY beda skladac aplikacje podobnie jak Ty.  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Xarthisius napisał:

Sa 2 conspiracy theories: jedna, ze trzeba koniecznie pierwszego dnia, druga, ze trzeba koniecznie na sam koniec. Przestrzegam przed jednym i drugim, bo calkiem wiele osob tak mysli i zarowno na poczatku jak i na koncu okresu padaja serwery...

Znam jeszcze jedna teorie. Moja ex- skladala app na loterie bedac nielegalnie w USA (wtedy bylo mozna). Poniewaz wylosowala za pierwszym razem, okoliczna nielegalna spolecznosc uznala ze ma dobra reke i co roku musiala im wrzucac koperty z aplikacjami wlasnorecznie, koniecznie do tej samej skrzynki.  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...