Skocz do zawartości

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

41 minutes ago, kubaz said:

Czy jeśli wypełniłem formularz i otrzymałem okienko SUCCESS i potem z tego okienka przeszedłem do main page, a następnie cofnąłem strzałką cofnij -> do okienka SUCCESS to przypadkiem nie wysłało mi dwa razy tego zgłoszenia? :O 

Nie. Nawet gdyby wyslalo to system automatycznie odrzuca duplikaty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wygrywa rodzic, to musi jechać on, jeśli ktokolwiek inny chce jechać. Zawsz musi być to główny aplikant + reszta rodziny. Ale po "aktywowaniu" zielonej karty każdy członek rodziny jest już za nią odpowiedzialny samodzielnie. Czyli główny aplikant może wrócić, a reszta zostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Joanna30 napisał:

Jak wygrywa rodzic, to musi jechać on, jeśli ktokolwiek inny chce jechać. Zawsz musi być to główny aplikant + reszta rodziny. Ale po "aktywowaniu" zielonej karty każdy członek rodziny jest już za nią odpowiedzialny samodzielnie. Czyli główny aplikant może wrócić, a reszta zostać.

i nie będzie miał problemów z tego powodu ze dopełnił procedury a teraz tam nie chce mieszkać i tylko ja jestem na stałe ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Inver napisał:

i nie będzie miał problemów z tego powodu ze dopełnił procedury a teraz tam nie chce mieszkać i tylko ja jestem na stałe ?

W loterii wizowej nie ma przymusu na żadnym z etapów procesu. Rodzic może wjechać aktywując zieloną kartę i zrzec się jej tego samego dnia jeśli ma takie życzenie. USA się od tego ani nie zawali, ani nie rozpadnie, ani się nie obrazi na nikogo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...