Skocz do zawartości

DV 2024 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

Ja w tym roku postanowiłem nie wysyłać w pierwszym tygodniu, przez co w ogóle zapomniałem o temacie i wczoraj sobie przypomnieliśmy, że loteria. Pogoda była dobra, więc zdjęcia raz dwa w domu pyknęliśmy, nawet młody chętnie współpracował, czego nie spodziewałem się po 1,5 rocznym maluchu :D I poszło. Strategia jak każda inna - w tym przypadku i tak nie ma znaczenia :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprosiłem kogos o wypełnienie w moim imieniu wniosku. Dostałem zwrotnie printscreen z kodem do sprawdzenia w maju czy zostałem wybrany ale nie wiem jak sprawdzic czy to nie fake. Wiecie jak sprawdzić czy moja aplikacja przeszła poprawnie?
Nie sprawdzisz juz tego,musisz czekac do maja i wpisac kod. A dlaczego sam nie wypelniles?Rejestracja jest bardzo latwa do wypelnienia. Czy ten kod zaczyna sie 2024 i dalej ma 12 cyfer/liter napisane drukowanymi literami?

Sent from my SM-A415F using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 hours ago, Kora83 said:

Nie sprawdzisz juz tego,musisz czekac do maja i wpisac kod. A dlaczego sam nie wypelniles?Rejestracja jest bardzo latwa do wypelnienia. Czy ten kod zaczyna sie 2024 i dalej ma 12 cyfer/liter napisane drukowanymi literami?

Sent from my SM-A415F using Tapatalk
 

Wiem, że to prosta szybka sprawa aby wypełnić wniosek. Dlaczego nie zrobiłem tego osobiście to zupełnie inna sprawa.

Numer, który dostałem zaczyna się od 2024 i dalej ma 12 liter/cyfr. Wygląda autentycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kora83 napisał:

Wydaje mi sie,ze takie mozesz wrzucic,bo komunikat jasno mowi,ze ma dobre wymiary,i nie potrzebuje poprawki

Sent from my SM-A415F using Tapatalk


 

no właśnie tylko zarazem jest czerwony krzyżyk tak jak by nie było akceptacji, dla mnie dosyć dziwna sytuacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie tylko zarazem jest czerwony krzyżyk tak jak by nie było akceptacji, dla mnie dosyć dziwna sytuacja
Sprobowalam na swoim zdjeciu,ktore dodalam do swojej rejestracji i tez mi sie wyswietlil taki sam komunikat,wiec wkleilam nie obcinane zdjecie (oryginalne od fotografa) i zaakceptowalo. Wiec wklej zdjecie takie same ale orginalne lub z innym rozmiarem.

Sent from my SM-A415F using Tapatalk


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...