Skocz do zawartości

Work And Travel - Czy faktycznie to tak wygląda?


Rekomendowane odpowiedzi

On 1/29/2023 at 12:21 AM, Bronson said:

Jak poradziliście sobie ze studiami? Wyjechać trzeba dość wcześnie. W dziekanacie powiedzieli mi, że wystarczy wysłać jedno pismo, ale jest jeszcze problem związany z zaliczeniem sesji/egzaminów.

Czy wykładowcy po prostu pozwolili wam zdać wszystko przed wyjazdem? Czy może zdaliście wszystko już po powrocie?

Jeszcze raz dziękuję.

Część egzaminów zdałam przed wyjazdem, a część po powrocie. Jeśli masz wybór, to radzę podejść do wszystkich egzaminów przed wyjazdem, żeby mieć już z głowy. Pamiętam, jak próbowałam się uczyć do mega trudnego egzaminu z Historii Wielkiej Brytanii w samolocie powrotnym do Polski... Nie polecam ☺️

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

On 1/29/2023 at 6:21 PM, Bronson said:

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi.

Nurtuje mnie jeszcze jedna kwestia.

Jak poradziliście sobie ze studiami? Wyjechać trzeba dość wcześnie. W dziekanacie powiedzieli mi, że wystarczy wysłać jedno pismo, ale jest jeszcze problem związany z zaliczeniem sesji/egzaminów.

Czy wykładowcy po prostu pozwolili wam zdać wszystko przed wyjazdem? Czy może zdaliście wszystko już po powrocie?

Jeszcze raz dziękuję.

Ja bylem na W&T w 2009 na 3 miesiace. Pracowalem w hotelu na recepcji za najnizsza stawke i z gwarantowanymi min. 30h tygodniowo. Zakwaterowanie mialem za free w najlepszym apartamencie w hotelu z dwoma wielkimi lozkami (nie byl to jakis luksusowy hotel ale tez nie z nizszej polki, moj pokoj normalnie $130 za noc kosztowal a to bylo juz kilkanascie lat temu). Nie pracowal tam nikt inny z W&T. Sami lokalsi. Pracowalem 10 tygodni a pozostale 3 tygodnie bylem turysta. Z wyjazdu ogolnie wyszedlem na minus okolo 6k PLN lub nawet wiecej ale nie zaluje. Fajna przygoda.

Co do egzaminow to sie okazalo ze mialem poprawke 29 czerwca, 30 czerwca wylot. Powrot 30 wrzesnia i 1 pazdziernika wyjazd na rozpoczecie roku. Takze bylo blisko. Szkola raczej nie byla zbyt przyjazna jesli chodzilo i egzaminy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...