Skocz do zawartości

GC - rozmowa


Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, ceres said:

Na rozmowę w konsulacie umawiani są już zweryfikowani kandydaci do otrzymania GC?

 

Nowy post bo nie mogę już edytować poprzedniego. 

Zweryfikowani? Na rozmowie tez mozna otrzymac odmowe. Na rozmowe umawiac sie mozna jak ma sie juz zakceptowana petycje o wize. Konsul nie wydaje tez zielonej karty. Konsulat moze co najwyzej wydac wize.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Zweryfikowani? Na rozmowie tez mozna otrzymac odmowe. Na rozmowe umawiac sie mozna jak ma sie juz zakceptowana petycje o wize. Konsul nie wydaje tez zielonej karty. Konsulat moze co najwyzej wydac wize.

Chodzi mi o to, że nie wpuszczają karanych, chorych psychicznie, itd. Więc ludzie są sprawdzani przed wyjazdem na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Roelka v.2 napisał:

... no tak, dlatego do otrzymania wizy imigracyjnej wymagane jest badanie lekarskie i background checks.

       Masz na myśli przychodnię w Warszawie i Krakowie? Tam od razu jest psycholog i psychiatra? Bo miałam na myśli coś innego. 

Edytowane przez ceres
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Jesli masz jakies problemy psychologiczne mu musisz o tym opowiedziec lekarzowi przy badaniu na potrzeby wizowe.

Wątpię, ze to ten lekarz od tego. Państwo ma dokumenty u siebie i nie potrzebuje takich komplikacji i zwoływania do ambasady. Maja narzędzie do tego, by sprawdzać inaczej niż "na słowo" w przychodni. Także nikt się nie prześliźnie. Akurat myślę, że system amerykański pod tym względem (i nie tylko) jest sprawny i wydajny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, ceres said:

Wątpię, ze to ten lekarz od tego. Państwo ma dokumenty u siebie i nie potrzebuje takich komplikacji i zwoływania do ambasady. Maja narzędzie do tego, by sprawdzać inaczej niż "na słowo" w przychodni. Także nikt się nie prześliźnie. Akurat myślę, że system amerykański pod tym względem (i nie tylko) jest sprawny i wydajny.

Podczas badan beda sie o to pytac. Jak ma sie jakies zaswiadczenia od psychologow to trzeba miec ze soba. USCIS nie sprawdza historii medycznej kazdej osoby... ale jak wykryja klamstwa to po prostu odmowia ci wydania wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...