Skocz do zawartości

GC - rozmowa


Rekomendowane odpowiedzi

Kochani na początku lutego mam rozmowę z konsulem w sprawie wizy imigracyjnej w ramach łączenia rodzin. Jesteśmy po ślubie 2 lata. On w USA ja w Polsce. Znamy się 10 lat i mamy sporo wspólnych zdjęć, nasi rodzice są ze sobą w kontakcie. Jego adwokat zajął się naszą sprawą, petycja w USCIS przetworzona, dokumenty przesłane do NVC ,  wszystko zgodnie z procedurami USA dlatego to długo trwało. W międzyczasie mąż trafił do szpitala na operację przez co miał problemy w pracy i w efekcie musiał pracę zmienić, dodatkowym sponsorem została jego mama. W nowej pracy  wiadomo musiał się wykazać nie dostał urlopu i nie mógł do mnie przyjechać, bał się też, żeby tej pracy nie stracić zwłaszcza, że dostał awans, boję się, że konsul może odrzucić moją wizę bo mąż u mnie ostatnio nie bywa. Ja nie mogą do niego pojechać ale cały czas jesteśmy w kontakcie rozmawiamy ze sobą i piszemy. Czy ktoś może mi podpowie czy to może zważyć na tym, że woizy nie dostanę?. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, zgromadziłam zdjęcia,  naszą korespondencję, a nawet korespondencję naszych rodziców, no i oczywiście zaświadczenie o niekaralności, czy możesz mi podpowiedzieć co jeszcze ze sobą na rozmowę zabrać.  Za 2 tygodnie mam badania u lekarza ambasady wszystkie szczepienia też są (chyba, że jakieś mi dodatkowo zlecą). Bardzo proszę o odpowiedź oboje jesteśmy zestresowani czytaliśmy na forum różne sytuacje i tak jak byliśmy pewni, że nie będzie problemów tak teraz mamy wątpliwości bo ktoś tu gdzieś napisał, ze bez powodu mogą po prostu wizy nie wydać. Mam też z 2018r. dokumenty, że chcieliśmy by mój wówczas chłopak mógł legalnie zostać w Polsce i pracować - ale był problem u niego z nauką języka polskiego - tego on nie ogarnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wszystkie szczepienia mam, nawet na Covid ale słyszałam, że lekarz wymaga, żeby się całkowicie rozebrać, jestem troszkę wstydliwa i to takie trochę uwłaczające godności człowieka. Bardzo Cię proszę przybliż mi ten temat - wszystko mnie troszkę stresuje może za dużo czytam na równych forach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minutes ago, Meroska said:

Wydaje mi się, że wszystkie szczepienia mam, nawet na Covid ale słyszałam, że lekarz wymaga, żeby się całkowicie rozebrać, jestem troszkę wstydliwa i to takie trochę uwłaczające godności człowieka. Bardzo Cię proszę przybliż mi ten temat - wszystko mnie troszkę stresuje może za dużo czytam na równych forach..

Nie wiem skad ty zbierasz te wszystkie informacje ale chyba powinnas zrobic sobie przerwe od internetu.

Bylas kiedys u lekarza? Zakladam ze tak. Ktorys kiedys badal cie na golasa? Bardzo watpie. To jest normalna wizyta...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Roelka v.2 napisał:

Nie wiem skad ty zbierasz te wszystkie informacje ale chyba powinnas zrobic sobie przerwe od internetu.

Bylas kiedys u lekarza? Zakladam ze tak. Ktorys kiedys badal cie na golasa? Bardzo watpie. To jest normalna wizyta...

Mogłabyś się zdziwić. U nas na wsi, dużej, ok. 4 tys mieszkańców, w Ośrodku Zdrowia była taka pani doktor, która każdego młodego, przystojnego chlopaka, nawet jeśli przyszedł z katarem rozbierała może nie do golasa ale zawsze do majtek. Wiem z autopsji. A jej siostra uczyła mnie w Technikum, też była chyba trochę szurnieta.  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...