Skocz do zawartości

Galerie Zdjęć


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

aga_wrr:

Dziękuje bardzo, poprostu mielismy duzo szczescia ze bylismy tam akurat ok. południa kiedy te skały były super oświetlone. Naprawde śliczne miejsce.

Na wasza strone zaglądam juz od dawna. Zrobiona jest naprawde profesjonalnie, zresztą zdjecia rórniez najwyższej jakości. Bardzo mi sie podobają

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_wrr:

to (i wszystkie pozostale) jest kitem Sigmy, 28-80 f2.8-4 robione przy 28mm :] Druga rura to tez kitowa sigma 80-300mm f4-5.6 Super Macro2. Slabe trochu, ale jak na kitowe i tak daja rade :] na nic innego mnie nie bylo stac niestety.

pozdrawiam

Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Art:

ja tez mialam ta sigme, tzn 70-300 4.5-5.6 sm2 - tyle, ze do canona. I powiem szczerze, ze ja bardzo lubilam to szklo. Tylko wypadlo (samo) z torby i trzeba teraz zmieniac ogniskowa recznie (wysuwac, ciagnac za filtr)

agatenka:

Dzieki za odwiedizny na stronce :)

Czytalam gdizes, ze do antelope canyon najlepiej pojechac w czerwcu, bo slonce znajduje sie wtedy w takim polozeniu, ze wpadajac do kanionu daje swietny efekt.

Kiedy Wy byliscie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aga_wrr:

To prawda podobno najładniej jest tam własnie w czerwcu.

Światło które wtedy wpada do środka jest większe i dłużej widoczne. My jednak byliśmy tam dokładnie 28 wrzesnia i tez udało nam sie zobaczyć ten płomyk chociaz był on tylko przez kilka minut. Jedna Indianka powiedziala nam zeby tam wejsc ok. 11.30, i ze mamy wielkie szczescie poniewaz to światełko bedzie widoczne jeszcze tylko przez kilka dni.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapraszam Was do mojej małej galerii z wakacji 2004 oraz 2005 :)

www.snowboard.prv.pl - Dział: Podróże

Znajdziecie tam kilka fotek z takich miejsc jak: Floryda - Outer Banks - Nowy York - Arizona - California - Utah - Nevada .. wiele fotek z krótkim komentarzem - zostawcie po sobie ślad w Księdze Gości 8)

Pozdrawiam,

Bieszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej aga_wrr a jakim sprzetem teraz pstrykasz... bo u mnie akurat kroją sie Wielkie zmiany i wlasnie biegam i szukam informacji:

Rozważam 3 body: Canon EOS 20D albo Nikon D70s Lub Minolta D7D

No i wlasnie tak sobie przeczytalem ze niektorzy tu uzywaja badz uzywali szkieł SIGMY bo tez o tym myslalem Samo Body a do tego jakies szkielko Sigmy z tym ze nie ukrywam ze szukam szerokiego kątu i jasnego szkła co niestety wyjdzie mnie dosc drogo a musze kupic naprawde szerokie szkielko bo potem mam ten cholerny crop (1.6 w Canonie) i w ogole to jak juz wskoczysz w jeden system to potem juz za pozno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAMY ZA OT :) postaram sie, zeby bylo troche o USA :)

ale skoro temat sie zawiazal to tak szybciutko odpisze:

uzywam canona 300d

W ciagu najblizszych kilku miesiecy chcialabym zmienic na 20d (ale to zalezy od gotowki i od tego czy wyjade jeszcze do stanow)

Uzywalam kilku szerokich, sposrod nich najlepszy moim zdaniem to canon 10-22 ale cena jest kosmiczna, nawet w USA)

Jesli az tak szeroko nie potrzebujesz to polecam Tamrona do digitali 17-35 2.8-4 / cena w usa przystepna a ostry jest juz od pelnej dziury.

Mialam okazje uzywac sigmy 18-50 2.8 oraz tej 17-35 ale zeby byly super ostre trzeba je troche przymknac.

czytalam kiedys o jednej ciekawej sigmie, bodajze 12-24. Wyniki byly swietne, ale nie znam tego szkla.

Planujesz zakupy w Polsce czy US? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...