Skocz do zawartości

Galerie Zdjęć


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

planuje zrobiś swoją galerię, tylko mam problem bo fotki z pierwszego wyjazdu robiłem na aparacie analogowym takim na klisze, tak się zastanawiam czy jest mozliwośc ich zeskanowania czy coś w tym stylu?

Możesz zainwestować w dobry skaner z funkcją skanowania negatywów i slajdów 35mm lub pójść do fotolabu (4000 dpi = ok. 30-40zł za film).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
planuje zrobiś swoją galerię, tylko mam problem bo fotki z pierwszego wyjazdu robiłem na aparacie analogowym takim na klisze, tak się zastanawiam czy jest mozliwośc ich zeskanowania czy coś w tym stylu?

Możesz zainwestować w dobry skaner z funkcją skanowania negatywów i slajdów 35mm lub pójść do fotolabu (4000 dpi = ok. 30-40zł za film).

taki skaner posiadam tylko skany mają kilkanascie Mb.... musze cos pokąbinować z formatem, co to jest ten "fotolab"???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki skaner posiadam tylko skany mają kilkanascie Mb.... musze cos pokąbinować z formatem, co to jest ten "fotolab"???

Mnie nieraz skan wychodzi z 50mb :) Tak to jest. Dobra jakość zdjęcia to duża ilość mb w pliku. Powodzenia!

Chodziło mi o zakład fotograficzny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

ja standardowo, zdjęcia z wyjazdu z tego roku - po kolei: South Carolina (Surfside Beach, Myrtle Beach), Nowy Jork, parę fotek z Orlando, Toronto (i okolic) - do tego mały art opisujący subiektywne odczucia z mojego przydługawego powrotu z USA:

http://www.gpm.rox.pl

zdjęcia robione kompaktem Practica Luxmedia 7203 także bez rewelacji (a i o ustawieniach wiele nie powiem - mogę tylko do wybranych zdjęć podać zainteresowanym wartości z EXIF czy jak to się tam nazywa :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 1 miesiąc później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...