Skocz do zawartości

Galerie Zdjęć


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
Zapraszam na stronkę z naszej wyprawy samochodem przez USA od Nowego Jorku do Los Angeles podczas ostatnich wakacji:

http://usa2008.pl/

Pozdrawiam :)

generalnie fajny pomysl ze stronka tylko ze przejechac z zachodu na wschod przez tyle miejsc to w zasadzie co mozna zobaczyc chyba jedynie wszystkie te miejsca zza szyb samochodu bo to raczej nie mozna powiedziec o zwiedzaniu - na parki w Utah czy Yellowstone to trza poswiecic przynajmniej tydzien zeby cokolwiek w takim parku zobaczyc i przezyc - sam spedzilem dwa tygodnie w Yellowstone , otarlem sie takze o Grand Teton i w sumie dalej mialem niedosyt ze jeszcze tyle miejsc tam zostalo do zobaczenia i tyle szlakow gorskich na ktorych moja noga nie stanela a Wy se przejechaliscie i myslicie ze tyle zwiedziliscie - glupota strata czasu i pieniedzy - no chyba ze Waszym celem bylo pojezdzic wozkiem po autostradach

ale sa lepsi - znam takich co przejechali w trzy tygodnie praktycznie 2 razy tyle co Wy - zaczeli na florydzie pociagneli przez poludniowe stany do californi a potem przez polnocne stany do Chicago i zakonczyli w NYC - niezla bzdeta - ale sie naogladali ze ho ho tylko pozazdroscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto co lubi. Nie musze przeciez przejsc kazdego szlaku i zobaczyc każdego gejzera i tak wszystkie podobnie wygladaja. A jak chce sobie polazic po szlakach dla przyjemnosci to jade w Bieszczady, mniej ludzi i samochody nie smrodzą. Na pewno nie uwazam tej wyprawy za strate ani czasu ani pieniedzy. No ale jak mowie, kto co woli, jak mialem 3 tygodnie wakacji i do wyboru zobaczyc wszystkiego po trochu albo łazic przez 2 tygodnie po jednym parku to zdecydowanie wole pierwszą opcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne chodzic po szlakach w bieszczadach a w yellowstone, czy parkach utah, czy grand canyon to chyba jednak troche roznica - hahahha - po cholere jechales do san francisco , las vegas i chicago przeciez mogles rownie dobrze odwiedzic warszawe , lodz i mielenko nad morzem - co za roznica - hahahha

takze w sumie nawet nie mow nikomu co w usa widziales chyba ze wszystko ujmiesz jednym slowem - nie widzialem "nic"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie było różnicy to bym pojechał do warszawy i mielenka zamiast do usa. Nie wiem co sie starasz udowodnic tymi swoimi postami. Że 2 tygodnie łaziłes po Yellowstone i jeszcze masz niedosyt to jestes zajebisty turysta? I przepraszam że mówiłem znajomym co widziałem w USA, dziękuję że uświadomiłeś mi że nie widziałem nic, bez ciebie by to do mnie nie dotarło. W ogole to nie chce mi sie z toba wiecej gadac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stwierdziles ze ma roznicy miedzy bieszczadami a yellowstone wiec czemu mialaby byc roznica miedzy warszawa i mielenkiem a san francisco i vegas !!!!! - stary ty nie wiesz w ogole o czym ty mowisz przeczysz sam sobie - wiec lepiej juz wlasnie nic nie mow amancie podrozy kis sie w polandzie i jedz w bieszcadya potem sie chwal ile to ty nie widziales - prawda jest taka ze nie wiele widziales i tyle i mam nadzieje ze juz wiecej usa nie zobaczysz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stwierdziles ze ma roznicy miedzy bieszczadami a yellowstone wiec czemu mialaby byc roznica miedzy warszawa i mielenkiem a san francisco i vegas !!!!! - stary ty nie wiesz w ogole o czym ty mowisz przeczysz sam sobie - wiec lepiej juz wlasnie nic nie mow amancie podrozy kis sie w polandzie i jedz w bieszcadya potem sie chwal ile to ty nie widziales - prawda jest taka ze nie wiele widziales i tyle i mam nadzieje ze juz wiecej usa nie zobaczysz

80% osob,ktore przyjezdzaja do Stanow czy na WaT czy Camp chce zobaczyc jak najwiecej- a wiadomo ze czas jest ograniczonony.

To,ze Ty siedzac sobie w Stanach mozesz pozwolic sobie na i nawet miesieczny pobyt tylko w np. Yellowstone, to nie znaczy ze wszyscy tak musza robic i dopiero po takim 'wyczynie' mozna powiedziec ze sie zobaczylo Stany.. No bez przesady!Kim Ty jestes,zeby oceniac kto co zobaczyl?? i jeszcze wydawac osady- w stylu' mam nadzieje, ze juz wiecej usa nie zobaczysz'...

Poza tym- ten topic jest na temat zdjec - a jezeli chcesz wymieniac poglady na temat kogo zakwalifikowac do miana turysty czy tez,kto co zobaczyl - to przejdzcie Panowie prosze na Off Topic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stwierdziles ze ma roznicy miedzy bieszczadami a yellowstone wiec czemu mialaby byc roznica miedzy warszawa i mielenkiem a san francisco i vegas !!!!! - stary ty nie wiesz w ogole o czym ty mowisz przeczysz sam sobie - wiec lepiej juz wlasnie nic nie mow amancie podrozy kis sie w polandzie i jedz w bieszcadya potem sie chwal ile to ty nie widziales - prawda jest taka ze nie wiele widziales i tyle i mam nadzieje ze juz wiecej usa nie zobaczysz

Dokładnie, zgadzam się z Poprzedniczką. Wszyscy byliśmy w USA pierwszy raz i nie wiadomo kiedy znów tam polecimy bo wszyscy już kończymy studia więc W&T odpadnie, więc mając około miesiąca na zwiedzanie chyba lepiej zobaczyć więcej miejsc, ale mniej poświęcając na każde z nich, poza tym od początku mieliśmy plan dojechać do Kalifornii i nie mogliśmy sobie pozwolić na przykład na spędzenie 2-óch tygodni w Yellowstone. Jak mieszkasz w USA to Twoja sprawa, ale nie pisz, że masz nadzieję, że USA więcej nie zobaczymy i nic nie widzieliśmy bo nie jesteś żadnym autorytetem w sprawach podróży.

Poza tym co to za tekst "kiś się w tym polandzie"? Taki już z Ciebie "hAmerykan", że nie możesz napisać Polsce, i to najlepiej z wielkiej litery? Pewnie jesteś jednym z tych wielu zmierzłych Polaków mieszkających w USA, których spotkaliśmy, i którzy nie zajmowali się niczym innym jak bluzganiem na Polskę, bo nie wyszło im w Polsce, a teraz opowiadają jak to w USA się pięknie żyje. W takim razie czemu piszesz na tym forum skoro jest ono polskie? Ja wracam do "kiszenia się" w Polsce.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...