Skocz do zawartości

Galerie Zdjęć


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 miesiące później...

Właśnie się pakuje, bo wyjeżdżam już we wtorek:)) Mamy dość ambitny plan, bo w 3 tygodnie chcielibyśmy przejechać całe południe i zachód USA i zwiedzić dość dużo po drodze:)) Może jakieś propozycje co warto zobaczyć? Poniżej poglądowy plan mojej wycieczkI:))

A jak ktoś planuje na przyszłość, to zapraszam na mojego bloga z tej wycieczki:)

VIDEO BLOG:

zachęcam do subskrybowania - co jakiś czas będą filmiki z dalszych etapów podróży

'NORMALNY BLOG': www.mathewaroundtheworld.wordpress.com

ZAPRASZAM!

screen-shot-2014-01-16-at-10-04-21-pm.pn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się pakuje, bo wyjeżdżam już we wtorek:)) Mamy dość ambitny plan, bo w 3 tygodnie chcielibyśmy przejechać całe południe i zachód USA i zwiedzić dość dużo po drodze:)) Może jakieś propozycje co warto zobaczyć? Poniżej poglądowy plan mojej wycieczkI:))

A jak ktoś planuje na przyszłość, to zapraszam na mojego bloga z tej wycieczki:)

VIDEO BLOG:

zachęcam do subskrybowania - co jakiś czas będą filmiki z dalszych etapów podróży

'NORMALNY BLOG': www.mathewaroundtheworld.wordpress.com

ZAPRASZAM!

screen-shot-2014-01-16-at-10-04-21-pm.pn

Wyprawa "szykuje" się na udaną :) Trzymam kciuki za powodzenie! Ja tez wybieram się w lipcu do Stanów :) Mam w planie odwiedzić kilka miejsc, które są i u Ciebie na planie :) Z wielką chęcią zerknę po Twoim powrocie na relację :) Mam małe pytanie - gdzie planujesz nocować w SF i LA? Jestem obecnie na etapie szukania noclegów, może coś podpowiesz? Byłabym wdzięczną:)

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...