Skocz do zawartości

Galerie Zdjęć


Bukaj

Rekomendowane odpowiedzi

te pierwsze nie zlapalo ostrosci do konca, nie wiem co bylo przyczyna, troche wialo moze ruszyl sie statyw, zbyt dlugi czas naswietlania... nie jestem specjalista, samouk :))

jak to mawiaja amerykanie o coca-coli:

"mozna bez nie zyc .. ale po co :))"

ja mam to samo zdanie o podrozach :))

a twoja galerie to ja juz od poczatkow sledze:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 114
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej

fajnie się patrzy na te wszystkie foty, a zwłaszcza jak widzę ujęcia z hawajów to chciałoby się od razu tam wracać... na pewno się tam kiedyś przeprowadzę :):);) ale na razie koniec z zabawą w hameryce, obecnie obstawiam nieco chłodniejsze miejsca... galeria

Pozdrawiam wszystkich a zwłaszcza tych, którzy zdecydowali się ostatecznie: czy tu czy tam... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Nie wiem wydaje mi sie ze dawalem linka juz....

Ale jako ze jestem fotografem mam zdjec mnustwo....... moja robocza galeria czekajaca na oprawe ktora jest gotowa ale z lenistwa nie zlozona w calosc :)

www.members.lycos.co.uk/rypson82

wszelkie uwagi i komentarze mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie uwagi i komentarze mile widziane

Jaka jest historia foty kasia3??

Rozmazanie na dole, kolory /balans bieli/ to efekt programu graficznego, czy efekt oswietlenia modelki /aparatu/?

galerie juz komentowalem :D

EDIT:

Zeby nie smiecic.

Jezeli kasia3 jest bez Photoshopa to powaga, suer zdjecie :)

Gdyby ja "usztucznic" w programie, to bylaby super tapeta :)

/usztucznic, tzn zrobic ala modelka z ckmu czy innych gazet - wiadomo o co chodzi/.... byla by super tapeta, ale juz nie super zdjecie wtedy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszelkie uwagi i komentarze mile widziane

Jaka jest historia foty kasia3??

Rozmazanie na dole, kolory /balans bieli/ to efekt programu graficznego, czy efekt oswietlenia modelki /aparatu/?

galerie juz komentowalem :)

Zdjecie z bardzo mala GO, oswietlenie, rozmycie przez filtr portretowy jakis tam wygrzebany w zapomnianym sklepie fotograficznym zdjecie nie bylo przerabiane zadnym programem graficznym, ja staram sie nie uzywac PS itp... choc nie mowie czasem lubie sie pobawic....

edit: zeby ni smiecic :D kasia3 - kiedys byla tapeta :) a zdjecie uwazam za jeden z lepszych portretow jakie kiedykolwiek wykonalem.... niestety kasia3 po 6 latach znajomosci odeszla w niepamiec.... a gdzie komentowales galerie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem wydaje mi sie ze dawalem linka juz....

Ale jako ze jestem fotografem mam zdjec mnustwo....... moja robocza galeria czekajaca na oprawe ktora jest gotowa ale z lenistwa nie zlozona w calosc :lol:

www.members.lycos.co.uk/rypson82

wszelkie uwagi i komentarze mile widziane

Jakim aparatem robisz? Czy takie zdjecie trzeba robic statywem?

http://www.members.lycos.co.uk/rypson82/pa...panoramy/12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jak to mowi przyslowie i madrosc fotograficzna... "To nie aparat robi zdjecia tylko ten kto za nim stoi :lol:" a tak powaznie to roznie robie zdjecia mam 3 aparaty ale napewno te zdjecia ktore macie okazje zobaczyc byly robione canone A80 i canonem eos 20d, panorama o ktora pytasz... tak tutaj uzywalem statywu oczywiscie wcale nie jest konieczny statyw do robienia zdjec nocnych ale bardzoooo sie przydaje z reki noca zdjecia nie zrobisz zapewniam.... zawsze ale to zawsze musisz miec jakis nieruchomy punkt podparcia aparatu inaczej nie da rady....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...