Skocz do zawartości

Praca Sprzątanie California


Pomponik

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, andyopole napisał:

Sie napatrzyyy. 6x w tygodniu po 10 godzin orki. Tak sie napatrzy ze hej.  ;)

No podsumowując to ja tez jestem sceptycznie nastawiona bo nie wierze w takie „okazje”. Sama nigdy bym nie podjęła takiej decyzji kiedy praca jest nielegalna, a wypłata pewnie tez niepewna, ale może nie trafią az tak źle. Jakby byli tam jacyś oszuści to raczej by ludzie o tym pisali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

6 godzin temu, Pomponik napisał:

Cześć, jakiś czas temu pytałam was o zdanie na tym forum i chciałam poinformować w tym wątku, ze wszystko układa się dobrze i ja też ostatecznie jade. Pozdrawiam 

Twój wybór, pozostaje życzyć powodzenia. Byłoby fajnie gdybys opisała swoje doświadczenia. Bez względu na to jakie będą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2023 o 19:02, Pomponik napisał:

Cześć, mam pytanie do was czy wiecie coś na temat tego ze tak liczne ogłoszenia dotyczą pracy w serwisie sprzątającym w Californii. Moja bliska znajoma wyjechała na takie ogłoszenie i trochę się o nią martwię. Pojechała z chłopakiem, ale nic a nic mnie to nie uspokaja. Praca nielegalna załatwiona przez Polaka na sprzątanie apartamentów. Sami ogarniali sobie przelot, wynajem mieszkania we własnym zakresie z niewielka pomocą tego przyszłego pracodawcy. Czy doszły was słuchy dlaczego te ogłoszenia są az tak liczne? Myslalam ze tam jest wystarczająco dużo nielegalnych imigrantów, po co sprowadzaliby sile robocza az z Polski? Proszę o wasze wypowiedzi.

Dań znać Jakoś na początku października jak już będę cały miesiąc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Szukają Polaków, bo ludzie chcą Polaków, bo pracują lepiej niż inne nacje. Tak samo szukają Czechów np. Pracowałem z żoną w serwisie, zarówno dla kogoś jak i na swoich domach. Praca nie jest lekka ale pieniądze są dobre. Standardowo agencje biorą 40% prowizji. Średnio na parę w ciągu tygodnia można zarobić około $2k przy pracy ok. 8-9 h dziennie 5 dni w tygodniu. Ale stawki są różne, bo domy są różnie wycenione. Zależy od agencji. Mówię ofc o Orange County. Stawki godzinowe dla pary przed podjęciem prowizji to $70-100/h. Mieszkanie, auto, wyżywienie, sprzęt, chemia w swoim zakresie. Czasem agencje dają chemię, ale to raczej rzadkość. 

 

 

 

Nie ma się o co bać. Jak ogarniają życie chociaż trochę to sobie poradzą. 

 

A jeszcze wracając do pytania czemu tak szukają ludzi, to prosto można wykalkulowac ile biznes zarabia z jednej pary, to się po prostu opłaca. Ale nie myślmy o tym jak wyzysku. To zdrowy układ. Oni dają Ci adresy, domy i obsługę klienta, Ty sprzątasz. Nie martwisz się o marketing, kontakt z klientem, wyceny etc. Widget span

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, ja nie wyjechałam bo znajomi wrócili po trzech miesiącach i nie miałam jednak punktu zaczepienia „na start”. Generalnie nie wyszli na tym jakoś źle, ale jak się dobrze zakręcisz to takie pieniądze można zarobić również w Europie bez jakiś większych problemów i narażania się na nieprzyjemności. Pozwiedzać też za wiele nie pozwiedzali bo robota jednak 6dni w tygodniu i zależało im żeby jak najwięcej zarobić. 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...