Skocz do zawartości

Praca Sprzątanie California


Pomponik

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie do was czy wiecie coś na temat tego ze tak liczne ogłoszenia dotyczą pracy w serwisie sprzątającym w Californii. Moja bliska znajoma wyjechała na takie ogłoszenie i trochę się o nią martwię. Pojechała z chłopakiem, ale nic a nic mnie to nie uspokaja. Praca nielegalna załatwiona przez Polaka na sprzątanie apartamentów. Sami ogarniali sobie przelot, wynajem mieszkania we własnym zakresie z niewielka pomocą tego przyszłego pracodawcy. Czy doszły was słuchy dlaczego te ogłoszenia są az tak liczne? Myslalam ze tam jest wystarczająco dużo nielegalnych imigrantów, po co sprowadzaliby sile robocza az z Polski? Proszę o wasze wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, Pomponik said:

Czy doszły was słuchy dlaczego te ogłoszenia są az tak liczne? Myslalam ze tam jest wystarczająco dużo nielegalnych imigrantów, po co sprowadzaliby sile robocza az z Polski?

Liczne bo w ogole brakuje ludzi w USA do pracy na takich (niskich i nisko platnych) pozycjach.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Pomponik said:

I dlatego sprowadzają sobie nielegalnie pracowników z Polski??

Podejrzewam ze sprowadzaja nielegalnych skad tylko moga. :) Dla taliej agencji nie ma to znaczenia bo oni tylko zgarniaja kase od naiwych osob ktore mysla ze dorobia sie w Ameryce na takiej pracy. Bez legalnego pobytu, bez ubezpieczenia zdrowotnego, cokolwiek sie im stanie, jakis wypadek w pracy, to beda zdani na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Podejrzewam ze sprowadzaja nielegalnych skad tylko moga. :) Dla taliej agencji nie ma to znaczenia bo oni tylko zgarniaja kase od naiwych osob ktore mysla ze dorobia sie w Ameryce na takiej pracy. Bez legalnego pobytu, bez ubezpieczenia zdrowotnego, cokolwiek sie im stanie, jakis wypadek w pracy, to beda zdani na siebie.

Dziwi mnie to ze tak mało osób później komentuje, ze byli bylo spoko/nie było spoko… werbują w ten sposób Polaków już od wielu lat. Pierwsze ogłoszenie tego typu znalazłam z 2010 roku.  Nie wierze ze nikt z tego nie skorzystał. Bardzo dziwne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minutes ago, Pomponik said:

Dziwi mnie to ze tak mało osób później komentuje, ze byli bylo spoko/nie było spoko… werbują w ten sposób Polaków już od wielu lat. Pierwsze ogłoszenie tego typu znalazłam z 2010 roku.  Nie wierze ze nikt z tego nie skorzystał. Bardzo dziwne 

Ludzie przewaznie malo komentuja... na tym forum wiekszosc osob ktore otrzymaly pomoc/info potem znika. 

  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Pomponik napisał:

Dziwi mnie to ze tak mało osób później komentuje, ze byli bylo spoko/nie było spoko… werbują w ten sposób Polaków już od wielu lat. Pierwsze ogłoszenie tego typu znalazłam z 2010 roku.  Nie wierze ze nikt z tego nie skorzystał. Bardzo dziwne 

W tej chwili przyjazd na zarobki na czarno w sytuacji gdy trzeba kupic bilet, wynajac mieszkanie i utrzymac sie, niezbyt ma sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, andyopole napisał:

W tej chwili przyjazd na zarobki na czarno w sytuacji gdy trzeba kupic bilet, wynajac mieszkanie i utrzymac sie, niezbyt ma sens.

Myśle ze przy takiej „przygodzie” to wyjście na zero ma nawet trochę sens bo jednak zobaczy się Kalifornię. Bardziej się martwiłam ze ten pracodawca na czarno to może być jakiś oszust lub ktoś niebezpieczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...