Jump to content

jak wygląda przesiadka?

Recommended Posts

Może głupie pytanie ale dotychczas nie korzystałem z przesiadek ani nie latałem w usa

W drodze powrotej mam trasę Nashville - Charolotte-Monachium gdzie w CLT mam 40-46m minut na przesiadkę.

Czy to jest jakoś zorganizowane czy wychodzę z samolotu i szukam tablic Transit a potem tablicy lotów  i biegusiem lecę do gate, czy po drodze są takie bramki z kolejkami jak u nas?

Stresuje mnie to że się spóźnię ale nie widzę innych lotów z dłuższym czasem na przesiadkę

2 godziny temu, rikitiki napisał:

W drodze powrotej mam trasę Nashville - Charolotte-Monachium gdzie w CLT mam 40-46m minut na przesiadkę.

To male lotnisko. Jest spora szansa ze zdazysz jesli samolot sie nie spozni . Walizki jada same, nie trzeba ich nosic tak jak przy wjezdzie do USA i one maja duza szanse aby nie zdazyc, nie ma sie co martwic, dogonia cie. 

3 hours ago, rikitiki said:

Już nie mogę usunać posta ale doczytałem się że to jednak za mało czasu a na google flights znalazłem że można sobie  ustawić minimalny czas na przesiadkę

Nie ma zadnych bramek - po prostu idzie sie z jednego gate'u do drugiego - wiec generalnie nie byloby problemu, ale zwykle boarding duzych zaczyna sie ~50 min przed odlotem...

1 minutę temu, kzielu napisał:

Nie ma zadnych bramek - po prostu idzie sie z jednego gate'u do drugiego - wiec generalnie nie byloby problemu, ale zwykle boarding duzych zaczyna sie ~50 min przed odlotem...

Jesli mu sprzedali taki bilet to raczej wpuszcza dopoki nie zakoncza odprawy na Gate. Jeszcze beda wolac przez szczekaczke a przynajmniej powinni.