Skocz do zawartości

DV 2025 - kiedy rusza + pytania odnośnie wypełniania eDV


Rekomendowane odpowiedzi

30 minutes ago, aureliano said:

Witam, mam pytanie. Czy jeśli wysłałem zgłoszenie to czy moi rodzice którzy są po rozwodzie również mogą się zgłosić dopisując mnie jako swoje dziecko? Czy wtedy moje zgłoszenie zostanie anulowane?

Ile masz lat? Jezeli mniej niz 21, to rodzice muszą Cie dopisac. Twoje zgloszenie nie zostanie anulowane.

Be sure to include:  all living natural children;  all living children legally adopted by you; and,  all living stepchildren who are unmarried and under the age of 21 on the date of your electronic entry, even if you are no longer legally married to the child’s parent, and even if the child does not currently reside with you and/or will not immigrate with you. 

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Xarthisius napisał:

Ile masz lat? Jezeli mniej niz 21, to rodzice muszą Cie dopisac. Twoje zgloszenie nie zostanie anulowane.

Mam aktualnie 25 lat, czyli nie muszą, ale mogą mnie dopisać czy jak to wygląda? Oraz jeśli oni by zostali wylosowani, a ja nie to czy na mnie również karta przejdzie czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, aureliano said:

Mam aktualnie 25 lat, czyli nie muszą, ale mogą mnie dopisać czy jak to wygląda? Oraz jeśli oni by zostali wylosowani, a ja nie to czy na mnie również karta przejdzie czy nie?

Nie, nie moga. Formularz to sprawdza, tj. data urodzenia dziecka musi byc pomiedzy 2002, a 2023. Nawet gdyby formularz byl zle napisany, nic by Ci to nie dalo. Za "stary" jestes zeby byc beneficjentem petycji rodzicow.

validate02.thumb.png.ee0ab0cdc19e2863e63d6ae8498c0ab4.png

Edytowane przez Xarthisius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, claude27 said:

Cześć, mam pytanie, co jeśli wypełnię formularz i zgłoszę się a gdy ( co mało prawdopodobne) dostałabym pozytywną odpowiedź a nie podjęłabym żadnych kroków czy grożą mi jakieś konsekwencje ?

Nie. Najgorsze co Cie moze w takim przypadku spotkac to oburz ze strony ludzi nierozumiejacych jak dziala loteria, ze "im miejsce zabierasz"!

Edytowane przez Xarthisius
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...