Skocz do zawartości

Polonia w New Mexico?


jannapa

Rekomendowane odpowiedzi

2 hours ago, katlia said:

To tak na poludniu ze prawie w Starym Meksyku! :) A gdzie przeprowadzacie sie? 

Pewnie okolice Houston (jest tam Mayo clinic) lub wschodnie wybrzeze (Jacksonville, FL - rowniez Mayo, lub DC - NYC rejon). Ale definitywnie nie do miasta - chcemy miec przynajmniej kilka akrow ziemii.

1 hour ago, andyopole said:

Pamiętam że @czarex pisał że na zakupy w weekendy ma bliżej do Meksyku niż do najbliższej amerykańskiej metropolii.

Cos za dobra pamiec masz @andyopole :) :) :) To prawda :) choc z rok temu otworzyli Dollar General na wsi. Do Deming mam kolo 35-37 mil a do Puerto Palomas jakies 7-8 mil... nawet podczas interview na naturalizacje jak sie mnie spytala kiedy ostatni raz bylem poza USA to jej odpowiedzialem "przedwczoraj". Kobita w szoku byla, ale jak powiedzialem odleglosci wspomniane do knajpy i ze narzeczona w szpitalu a w Columbus na weekend nie bylo knajpy otwartej to juz od razu zrozumiala i tez powiedziala ze oszczedza benzyne jak moze bo drogo.

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, czarex napisał:

Gdzie w ABQ? Lol... Zaopatrzenie na polskie specjaly to albo sam kielbase robie (ale prosiakow juz sie pozbylem) albo w Chicago/NJ jak jestem - duzo jezdze po USA (Alaska 2x autem juz byla w tym roku).

Red Rock Deli Abq 

2414 San Mateo pl NE

sklep i restauracja w jednym. Bardzo dużo produktów nie ma

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czarex napisał:

@andyopole @katlia a Wy chetni na jakies spotkania forumowiczow? Colorado czesto bywam, Oregon zdarza sie pare razy do roku.

Ja zawsze. Mieszkam przy I5 więc musisz tedy jechać. Swojski chleb i smalczyk że skwareczkami zawsze się znajdzie. :D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, andyopole said:

Ja zawsze. Mieszkam przy I5 więc musisz tedy jechać. Swojski chleb i smalczyk że skwareczkami zawsze się znajdzie. :D

Ooo  :) w zeszłym roku “utknąłem” na 2 dni jakieś 50 mil na południe od Portland przy I5 lol.

 

2 hours ago, katlia said:

Pewnie. Jestem blisko centrum w Denver. Wysylaj na priva kiedy bedziesz. 

Pewnie! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, andyopole said:

Niewykluczone że w mojej parafii. Mieszkam w Woodburn, jakieś 30 mil South od centrum Portland.

Miejscowości nie pamiętam. Pamiętam że w okolicy na TA był Popeyes. Lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...