Skocz do zawartości

DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany


DV 2025 - wylosowany / nie wylosowany  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy zostałeś/aś wylosowany/a w loterii DV-2025?

    • TAK
      3
    • NIE
      39


Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Arczevski napisał:

Ryzykowne bo co? Bo przyjedzie loteryjna policja na forum i wlepi mandat, czy co? bullshit.

To jest indywidualna decyzja każdego biorącego udział. Od października do maja może się ludziom zmienić sytuacja życiowa albo pomysł na siebie, więc ewentualna (ewentualna, nie jakoś mocno prawdopodobna) wygrana może już nie być tak atrakcyjna albo w ogóle możliwa.

Co z tego że jest tu wielu co od lat próbują, trudno, takie są zasady loterii i biorąc w niej udział zgadzamy się na to. Przecież nawet wylosowanie nie oznacza z automatu że będziesz miał możliwość wyjazdu.

@ceres nawet nie będę zdziwiony jak to właśnie Ty zostaniesz teraz wylosowana, los lubi być złośliwy :D

Oczywiście że tak. Bywa że w okresie od złożenia do ogłoszenia wyników życie zmienia się o 180 stopni.

Mam w pamięci jak na tym forum ludzie pisali taki hejt na tych co startowali beż zamiaru wyjazdu po ewentualnej wygranej że czasami aż zastanawiałem się skąd w ludziach tyle braku zrozumienia czy empatii .

 

Tyle. 

 

Czekamy. Jeszcze tylko 5 dni ( chyba )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle w życiu, wszystko zależy od punktu widzenia. Biorąc udział pierwszy raz w loterii, w przypadku ewentualnej wygranej w zasadzie mogłem z dnia na dzień spakować się i wyjechać, na przestrzeni kilku lat zmieniło się to bardzo mocno, pewnie w każdej sferze życia. Mimo to nadal puszczam zgłoszenia, a martwić się będę jak już będę musiał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2024 o 20:38, Krzysztof_ napisał:

Oczywiście że tak. Bywa że w okresie od złożenia do ogłoszenia wyników życie zmienia się o 180 stopni.

Mam w pamięci jak na tym forum ludzie pisali taki hejt na tych co startowali beż zamiaru wyjazdu po ewentualnej wygranej że czasami aż zastanawiałem się skąd w ludziach tyle braku zrozumienia czy empatii .

 

Tyle. 

 

Czekamy. Jeszcze tylko 5 dni ( chyba )

Cudownie, że jesteś empatyczny. Mam nadzieję, że wygrasz i co najmniej kilku wspaniałych polaków będzie reprezentować nasz naród w USA, i my niebędziemy się wsytydzic za nich. Powodzenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Arczevski napisał:

Jak zwykle w życiu, wszystko zależy od punktu widzenia. Biorąc udział pierwszy raz w loterii, w przypadku ewentualnej wygranej w zasadzie mogłem z dnia na dzień spakować się i wyjechać, na przestrzeni kilku lat zmieniło się to bardzo mocno, pewnie w każdej sferze życia. Mimo to nadal puszczam zgłoszenia, a martwić się będę jak już będę musiał :D

Zapewne wygrasz. Na twoim miejscu bym juz szukała walizek i planowała, co do nich spakować. Bo potem idzie wszystko szybciej niz człowiek myśli, chwila i juz trzeba wyjeżdźać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.05.2024 o 12:59, ceres napisał:

Zapewne wygrasz. Na twoim miejscu bym juz szukała walizek i planowała, co do nich spakować. Bo potem idzie wszystko szybciej niz człowiek myśli, chwila i juz trzeba wyjeżdźać. 

Jak już pisałem, to nie moja pierwsza loteria. Walizki są spakowane od pierwszego razu i czekają w piwnicy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minutes ago, glitter said:

1) Wie ktoś może już ile osób z PL wysłało w tym roku zgłoszenia? 2) I czy szanse na wygraną są takie same jak rok temu??

1) Nie. 2) Prawdopodobienstwo bycia wylosowanym jest w gruncie rzeczy na zblizonym poziomie, pomimo roznic w liczbie zgloszen. Ja wiem, ze pozornie to czy w danym roku jest 0.5%, czy 2% wydaje sie miec kolosalne znaczenie (no bo 4 razy bardziej prawdopodobne!!!), ale w wartosciach bezwzglednych to jest tylko szum.

BTW to ile osob z PL wyslalo nie ma znaczenia zadnego. Liczy sie tylko ile bylo sumarycznie zgloszen ze wszystkich krajow z regionu EU.

Edytowane przez Xarthisius
  • Dziękuję! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Xarthisius napisał:

1) Nie. 2) Prawdopodobienstwo bycia wylosowanym jest w gruncie rzeczy na zblizonym poziomie, pomimo roznic w liczbie zgloszen. Ja wiem, ze pozornie to czy w danym roku jest 0.5%, czy 2% wydaje sie miec kolosalne znaczenie (no bo 4 razy badziej prawdopodobne!!!), ale w wartosciach bezwzglednych to jest tylko szum.

BTW to ile osob z PL wyslalo nie ma znaczenia zadnego. Liczy sie tylko ile bylo sumarycznie zgloszen ze wszystkich krajow z regionu EU.

A orientujesz się może czy np wnioski z niższym wykrztałceniem lub wyższym wiekiem są częściej odrzucane? Bo coś tam kiedyś słyszałam, że niby tak jest:) Może jakaś plotka albo algorytm czy coś lol

Edytowane przez glitter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...