Skocz do zawartości

Powrót do Polski, ślub z obywatelem US


Rekomendowane odpowiedzi

4 hours ago, damesa09 said:

Chodzi mi głownie o to, czy na interview nie pomyśla, że wzieliśmy slub dla papierow. Tak nie jest, oboje jesteśmy w tym samym wieku, kochamy się, jesteśmy oboje Polakami, tylko nie mieszkamy razem. Widujemy się 1x na dwa miesiące.

Z tego co piszesz to szanse ze ktokolwiek by tak pomyslal sa mikroskopijne. Szczegolnie czeste wizyty dzialaja na plus (a nie widzieli sie raz i wzieli slub). W ogole bym sie tym nie stresowal.

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, damesa09 said:

 

Bardzo dziękuję. Mimo, że sprawa jeszcze trwa to łapie mnie powoli stres mimo wszystko przed interview. Kiedy starałam się o wizę turystyczną 6 lat temu też byłam zestresowana :D Moje pytanie - czy GC przychodzi samoistnie na adres w usa, czy trzeba wypełniać dodatkowe informacje?

 

Adres podaje się przy wypełnianiu wniosku DS-260.

 

Mi kilkakrotnie odmawiano wizy turystycznej, myślę że około 6 razy, ale też w tamtym czasie nie bylem jeszcze pelnoletni wiec to dawny okres czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.08.2024 o 12:50, kzielu napisał:

Z tego co piszesz to szanse ze ktokolwiek by tak pomyslal sa mikroskopijne. Szczegolnie czeste wizyty dzialaja na plus (a nie widzieli sie raz i wzieli slub). W ogole bym sie tym nie stresowal.

Tak, ale wzieliśmy ślub i ja po kilku dniach wróciłam do PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czas się zmienił znów na 6 miesięcy... rok temu też pokazywało, że został 1 week, później zmieniło się na 9 miesięcy - odczekaliśmy i pokazywało tak jak pisałam 5 tygodni a teraz znów 6 miesięcy... Czy to pokazuje czas skończenia I-130 łącznie z ambasadą w polsce? czy po prostu kiedy dopiero wyślą dokumenty Warszawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, damesa09 said:

Czas się zmienił znów na 6 miesięcy... rok temu też pokazywało, że został 1 week, później zmieniło się na 9 miesięcy - odczekaliśmy i pokazywało tak jak pisałam 5 tygodni a teraz znów 6 miesięcy... Czy to pokazuje czas skończenia I-130 łącznie z ambasadą w polsce? czy po prostu kiedy dopiero wyślą dokumenty Warszawy?

Najprawdopodobniej to pokazuje czas na zatwierdzenie petycji przez processing centre i wyslanie jej do NVC. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...