Skocz do zawartości

Pytanie o dzieci


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, Roelka v.2 napisał:

Nie każdy kwalifikuje się do loterii wizowej.

Aha to czyli mam rozumieć że to nas odrzuca z tego powodu że moja była partnerka z którą mam dzieci nie mogę dostać zdjęć bo nie wiem gdzie jest czy żyje i wgl gdzie jest ...chore ale ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, DonMateo said:

Aha to czyli mam rozumieć że to nas odrzuca z tego powodu że moja była partnerka z którą mam dzieci nie mogę dostać zdjęć bo nie wiem gdzie jest czy żyje i wgl gdzie jest ...chore ale ok 

Chore? Nie chce byc zlosliwa, ale problemy zwiazane z twoja osobista sytuacja przerastaja wymagania do loterii. Potrzebujesz szybciej prawnika niz wize. 

Edytowane przez katlia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, katlia napisał:

Chore? Nie chce byc zlosliwa, ale problemy zwiazane z twoja osobista sytuacja przerastaja wymagania do loterii. Potrzebujesz szybciej prawnika niz wize. 

Oki prawnika imigracyjnego pytać tak ? Nic spróbuję jeszcze do ambasady pojechać i osobiście pytać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, DonMateo said:

Oki prawnika imigracyjnego pytać tak ? Nic spróbuję jeszcze do ambasady pojechać i osobiście pytać 

Nie - prawnik imigracyjny w niczym Ci nie pomoze bo Twoja sytuacja nie ma nic wspolnego z jakakolwiek imigracja. Prawnika ktory pomoze Ci wyegzekwowac zdjecia dzieci. 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, kzielu napisał:

Nie - prawnik imigracyjny w niczym Ci nie pomoze bo Twoja sytuacja nie ma nic wspolnego z jakakolwiek imigracja. Prawnika ktory pomoze Ci wyegzekwowac zdjecia dzieci. 

Ooooo to tego nie wiedziałem że się da super tylko czy uda się ją znaleźć ? Podobno gdzieś w Afryce mieszkają .... Tyle detektyw ustalił 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DonMateo napisał:

Ooooo to tego nie wiedziałem że się da super tylko czy uda się ją znaleźć ? Podobno gdzieś w Afryce mieszkają .... Tyle detektyw ustalił 

Tu właśnie jest ten wielki problem nikt nie wie gdzie są gdzie mieszkają odcięci od świata , byłem w urzędach prawnikach to ręce rozkładają bo nawet żadnych listów do niej nie mogą wystosować bo gdzie jak na jakimś Murzynowie mieszkają .... , teraz ja mam problem bo chce z moją rodzina startować w loterii i to jest dla mnie utrudnione ..... A nie powinno trochę to boli ale nic .... To nic nie zdziałam po waszych wypowiedziach ... Dziękuję za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, DonMateo said:

Ooooo to tego nie wiedziałem że się da super tylko czy uda się ją znaleźć ? Podobno gdzieś w Afryce mieszkają .... Tyle detektyw ustalił 

Generalnie to nie jest jakis rocket science - jezeli to sa Twoje dzieci i masz prawa rodzicielskie to wywiezienie ich do Afryki podlega pod international kidnapping. To jest sprawa dla policji i dla prokuratora (zakladajac ze sytuacja nie wyglada tak ze chcesz tylko zdjecia tych dzieci bo chcesz wystartowac w loterii a reszta Cie nie obchodzi - ale to nie nasza tutaj sprawa nie maja wiele wspolnego z loteria).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kzielu napisał:

Generalnie to nie jest jakis rocket science - jezeli to sa Twoje dzieci i masz prawa rodzicielskie to wywiezienie ich do Afryki podlega pod international kidnapping. To jest sprawa dla policji i dla prokuratora (zakladajac ze sytuacja nie wyglada tak ze chcesz tylko zdjecia tych dzieci bo chcesz wystartowac w loterii a reszta Cie nie obchodzi - ale to nie nasza tutaj sprawa nie maja wiele wspolnego z loteria).

 

Nie mam praw odrazu mnie pozbawiła i wyjechała jak drugie się urodziło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kzielu napisał:

Generalnie to nie jest jakis rocket science - jezeli to sa Twoje dzieci i masz prawa rodzicielskie to wywiezienie ich do Afryki podlega pod international kidnapping. To jest sprawa dla policji i dla prokuratora (zakladajac ze sytuacja nie wyglada tak ze chcesz tylko zdjecia tych dzieci bo chcesz wystartowac w loterii a reszta Cie nie obchodzi - ale to nie nasza tutaj sprawa nie maja wiele wspolnego z loteria).

 

Ja z tą kobieta już 12lat nie mam kontaktu urodziło się drugie była sprawa w sądzie zabrała prawa rodzicielskie to wiadome było bo wyjechała z innym ja mam teraz swoją rodzinę jestem po ślubie z tamtą nic nie było ślub nic nas nie wiązało , teraz mam rodzinę dzieci jest dobrze żyjemy sobie tylko chcieliśmy startować w loterii wizowej i tutaj problem nas nastał że zdjęcia dzieci z wcześniejszego związku ale skąd tutaj pomyśleliśmy trochę komiczne bo nikt nawet nie wiem gdzie są  w sensie niemożliwe uzyskanie zdjęć ich tyle 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...