Skocz do zawartości

dokumety stanu cywilnego - co to jest???


oollaam

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

ubiegam sie o wize k1. ja i moj narzcezony jestemy w trakcie zbierania dokumentow potrzebnych do rozmowy z konsulem.... i z tym wiaze sie moje pytanie. na liscie dokementow jakie trzeba przygotowac pada stwierdzenie ze musza byc dostarczone oryginaly wszystkich dokumentow stanu cywilnego... ale co to jest???? dodam ze ani ja ani moj narzeczony nie bylismy jeszcze w zadnych zwiazku malzenskim... jakie dokumenty stanu cywilnego musimy zgromadzic???

aha i jeszcze jedno pytanie... czy ma znaczenie jak dlugo trwa gromadzenie wszystkich dokumentow??? minely 2 miesiace od czasu kiedy dostalam pierwsze papiery z ambasady a jeszcze nie odeslalam WRW-1 (nadal zbieramy dokumenty)... czy ma to jakis negatywny wplyw na np wynik rozmowy??? wiem ze to pytanie moze brzmiec glupio ale mam pewne negatywne doswiadczenia z amabasada i nie wiem czego sie spodziewac....

z gory dzieki za odpowiedzi...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ubiegam sie o wize k1. ja i moj narzcezony jestemy w trakcie zbierania dokumentow potrzebnych do rozmowy z konsulem.... i z tym wiaze sie moje pytanie. na liscie dokementow jakie trzeba przygotowac pada stwierdzenie ze musza byc dostarczone oryginaly wszystkich dokumentow stanu cywilnego... ale co to jest???? dodam ze ani ja ani moj narzeczony nie bylismy jeszcze w zadnych zwiazku malzenskim... jakie dokumenty stanu cywilnego musimy zgromadzic???

Dokumenty stanu cywilnego, jak sama nazwa wskazuje, są dokumentami potwierdzającymi aktualny stan cywilny. Należą do nich świadectwa ślubu, rozwodu, zgonu współmałżonka (co czyni ludzi wdowami lub wdowcami). Jeżeli takowych nie macie bo nie zawieraliście wcześniej związków małżeńskich, to po prostu nic nie przedkładacie i tyle :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozniejsze odeslanie WRW wplynie jedynie na twoj termin rozmowy, jesli ci sie az tak bardzo nie spieszy to nie ma sie czym przejmowac, ja specjalnie odkladalam zeby mi potem wystarczylo 6 miesiecy zeby wyjechac. Jesli jadnak sie spieszysz z wyjazdem to wysylaja wrw juz teraz jesli wiesz ze wkrotce bedziesz miala wszystkie dokumenty.

krysia

www.fiance.republika.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...