Skocz do zawartości

przedluzylem pobyt czy w U.S Amb.. wiedza o tym


michaelt1407

Rekomendowane odpowiedzi

A propos przypomniala mi sie taka sytuacja: lotnisko, chca deportowac Polaka z powrotem do Polski. Rozmawiam z oficerem imigracyjnym (zupelnie przypadkowo) a ten mnie prosi czy moglabym wyjasnic Panu (Polakowi) w jego ojczystym jezyku, ze wozenie do USA 2 walizek hebli, dlut i innych narzedzi stolarskich naprawde swiadczy o zamiarze podjecia pracy na wizie turystycznej. Ja tlumacze to Panu, a Pan do mnie: to co - juz zadnego hobby miec nie mozna?! Ja Pani od lat mebelki robie w wolnym czasie - takiez moje hobby, co ja na to poradze...

Niestety Pan zostal odeslany skad przyjechal.. bo poza 'narzedziami do praktykowania hobby' to Pan tu byl 'jedyne' 6 lat za dlugo poprzednim razem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia odpowiedż była super, ale podobno tak często jest, może kyoś miał podobny incydent, apropo znam gościa który bedąc 5 miesiecy na wizie turystycznej (pozwolenie na 6miesiacy) wrócil do kraju i za miesiąc wyjeżdzał . Pracownik od imigracji dokładnie mu sie przyjzał i w notesie znaleziono wszystkie zarobione dniówki i gdzie pracowal itp. i dalej wiadomo . Ale wszystoko to go usprawiedliwia to że byl to polski POLICJANT i wszystoko wiadomo . Pozdrawiam wszystkich i wiadomo kogo............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ! A jak to jest teraz ?!

Sami popatrzcie jak wiezdzamy do USA to :

Odciski palców

zdjecie i to nie twarzy jak sie dowiedzialam tylko siatkówki OKA !

I popatrzcie wjezdzamy na turystycznej do USA okey , porobili nam odciski i zdjecia i jestesmy w stanach CHURAA !!! hehe...

Ale cos nam sie popieprzylo w glowce i planujemy zostac wize dostalismy np. na pol roku nigdzie nic nie zglaszamy i zostajemy hmm... nielegalnie i co teraz ??!!!

Beda nas szukac, przeciez w prawdzie to jakby oni chcieli to raz dwa i maja wszystkich nielegalnych w USA i deportacja ale tego sie robic im nie chce !

Wiec co w tedy beda lapac bo wkoncu maja odciski i zdjecia. Ale po co w ogole oni te zdjecia robia??!!! i te odciski po co i na co to komu ???!!!

Ile ludzi wjezdza i zostaje nielegalnie i calkiem niezle im sie powodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...