Jump to content

wizy tur.


oxy

Recommended Posts

Posted

Witam

Mam pytanko dotyczace wiz turystycznych:

Mam wize na rok, Obecnie jestem 4 mc w USA i będe 6 mc do maraca.

CZy jest taka mozliwosc, ze jak wroce w marcu to w maju znowu polece do USA (i na lotnisku znowu dostane wize na 6). CZy jest to raczej malo prawdopodobne (za krotki okres w polsce)?

CZy lepie bedzie jesli wroce w terminie po 6 mc, a następnie bede sie starać o kolejną wize w Polsce.

Dziekuje za odpowiedz oxy

Posted

mozesz leciec do konca promesy(jesli ma literke M),a na ile dostaniesz pobyt to urzednik na lotnisku zadecyduje ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...