oxy Posted January 15, 2006 Report Posted January 15, 2006 Witam Mam pytanko dotyczace wiz turystycznych: Mam wize na rok, Obecnie jestem 4 mc w USA i będe 6 mc do maraca. CZy jest taka mozliwosc, ze jak wroce w marcu to w maju znowu polece do USA (i na lotnisku znowu dostane wize na 6). CZy jest to raczej malo prawdopodobne (za krotki okres w polsce)? CZy lepie bedzie jesli wroce w terminie po 6 mc, a następnie bede sie starać o kolejną wize w Polsce. Dziekuje za odpowiedz oxy
sly6 Posted January 19, 2006 Report Posted January 19, 2006 mozesz leciec do konca promesy(jesli ma literke M),a na ile dostaniesz pobyt to urzednik na lotnisku zadecyduje ...
Chomik Posted January 20, 2006 Report Posted January 20, 2006 Ciekawe czy Urzednik Imigracyjny uwierzy w to, ze stac Cie na 12-miesieczne wakacje w USA? :roll:
Recommended Posts
Archived
This topic is now archived and is closed to further replies.