Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich! Dzisiaj troche pozytywniej:) Czyli chcialbym troche ostudzic emocje wywolane moimi ostatnimi postami. Tragicznie tu NA PEWNO nie jest!!!! Trzeba liczyc sie z pewnimi faktami zwiazanymi z przyjazdm tak duzej ilosci Polakow czyli trudnosci ze znalezieniem mieszkania albo zalatwienia nadgodzin. ALE wszystko i tak zalezy od przypadku i szczescia. Np. wczoraj sytuacja z mieszkaniami byla prawie tragiczna, ale juz dzisiaj pojawily sie wolne apartamenty w Deer Creek, albo Cambridge Tower, no i zawsze mozna liczyc na Harbor Islad:) Ceny oscyluja w okolicach 800$ za 1bedroom wiec nie jest tak tragicznie.!!!!

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!! Na poczatku chcialbym wszytkim przypomniec, ze los to jest sprawa BARDZO indywidualna! Czyli, to ze przyjezdza tyle Polakow nie znaczy ze wszystkie intratne pozycje sa dla nas zamkniete,to samo dotyczy mieszkan. Wiec bardzo prosze NO PANIC! :D

Teraz przejde do fakow... Ostatnio wspominalem na temat komunikacyjnych problemow Primmu. Teraz juz wisi kartka ze kursy autobusow o 5pm sa zawieszone due to traffic:( No coz to dopiero poczatki, zaczekamy jak WSZYSCY przyjada, pozostaje tylko nadzieja ze MGM zlituje sie nad primmem i zakupi kilka autobusow.

Nastepna fajna rzecz, to ten upal:(, kto juz byl tutaj to wie o czym mowie. Teraz jest w okolicach 90 F a za miesiac ma byc nawet ponad 120, co w szybkim przeliczeniu daje grubo ponad 50C. Z tego mam pewny advice: nie bierzcie cieplych ciuchow, i nie chodzi mi o kurtki, ale o roznego rodzaju spodni, bluzy cieple itd. wystarcza spodenki i podkoszulki(kropka) Uniform dostaniecie na miejscu) Poza tym nie zapominajmi o butelce wody (ki:) O odwodnienie jest B. latwo, wiec jezeli nie jestes poszukiwaczem ostrych wrazen pamietaj o piciu!!!!

Apropos bagazy. Ktos w tym watku juz o tym wspominal, ja tylko przypomne. NIE BIERZCIE DUZO RZECZY!!! Juz widzialem studentow z bagazami dwa razy wiekszymi od nich, NIE WARTO. Sporo rzeczy mozna kupic tutaj taniej, dotyczy to rowniez przyslowiowych work shoes. Wiec dajcie sobie na LUZA. Pamietajcie jedziecie do takiego miesca gdzie wiekszosc czasu spedzicie albo w ciuchach pracodawcy (czyli uniform) albo w bieliznie (czyli chodzi mi o sen) I jedynie jakies 10% czasu bedziecie mieli okazje "poszpanowac" we wlasnych:) Do tych kto jeszcze tego nie: markowe ciuchy w USA sa o wiele tansze! Dobra:) chyba koniec z tymi ciuchami:) 8)

Do nastepnego postu!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maladie pisała, że buty mają być czarne, zakryte i na czarnej podeszwie. Adidasy chyba mogą być tyle, zeby były wiesz pewnie bez jakichś znaczków, zresztą przeczytaj poprzednie posty. Ja już w PL buty kupiłam bo jednak wole je "wychodzić" niż tam póżniej cierpieć-> wiadomo jak to jest z nowymi butami :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o tym wątek, ale skoro już o ubraniach mowa... Nie wiem czy byliśmy w tych samych stanach. Markowe ciuchy tańsze niż u nas? No może te markowe amerykańskie. Porównując ich jakość do europejskich firm, to raczej szmelc. Materiały używane do ich produkcji są marnej jakości i raczej lepiej wyglądają niż się noszą. Buty też nie są tańsze. No chyba że na jakiejś mega promocji. Ale generalnie te produkty, które mogą się podobać, kosztują tyle samo co i u nas. Poza tym po co generalizować. Nie każdy tam jedzie w celu bycia niewolnikiem i pracowania 16 godzin na dobę jak ktoś tu napisał. Są też normalni ludzie, którzy jadą po to by również się zabawić, wiec czemu nie zabrac wlasnych wyjsciowych ciuchow na wieczor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie o tym wątek, ale skoro już o ubraniach mowa... Nie wiem czy byliśmy w tych samych stanach. Markowe ciuchy tańsze niż u nas? No może te markowe amerykańskie. Porównując ich jakość do europejskich firm, to raczej szmelc. Materiały używane do ich produkcji są marnej jakości i raczej lepiej wyglądają niż się noszą. Buty też nie są tańsze. No chyba że na jakiejś mega promocji. Ale generalnie te produkty, które mogą się podobać, kosztują tyle samo co i u nas. Poza tym po co generalizować. Nie każdy tam jedzie w celu bycia niewolnikiem i pracowania 16 godzin na dobę jak ktoś tu napisał. Są też normalni ludzie, którzy jadą po to by również się zabawić, wiec czemu nie zabrac wlasnych wyjsciowych ciuchow na wieczor.

bzdura jesteś pierwszą osobą która tak uważa , kupiłem [beeep] 3 pary levisów za 17$ każda chodze w nich od roku i wszyskie mają się [beeep]iście, kupiłem buty vansy,DVS i jeszcze inne za 50 70 i 40 $ w polsce za najtańsze z nich musiałbym zapłacić 300zl chociaż żadnych w polsce nie widziałem do tej pory, a co do jakości właśnie mówi się że ciuchy w usa i w europie są z chin tyle że te z chin do usa co idą mają lepszą jakość,

chyba rozmawiamy o innych stanach faktycznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...