Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
musza byc czarne i calkowicie zakryte:) Styl obojetny, choc np. glany zdecydowanie odradzam :lol:

a spodnie czarne muszą być na kant takie od garnituru? bo mam całe czarne spodnie z cienkiej bawełny tyle że za chiny nie uda mi się ich w kant uprasować:) buty chyba kupie na miejscu za około ~ 50$ pewnie można kupić dobre całe czarne nike lub reeboki które będą wygodne do pracy

co do mieszkania bedziemy szukać na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz ich prasowac na kant :lol: A co do butow, to kup zwykle buty, bo i tak po czterech miesiacach pracy beda sie one nadawaly do wyrzucenia:) Nie warto tracic na nie 50$... Ja tak w zeszlym roku zniszczylam nowe buty, kupione przed wyjazdem dr Martensa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile polecacie zabrać dolarów z Polski,tak zeby w miare godnie :lol: dotrwac do pierwszej wypłaty(zeby starczyło na jedzenie, mieszkanie, wszystkie zaswiadczenia itp.) i kiedy sie ja dostaje.Tzn. w którym momencie od przydzielenia pracy,czy odrazu w pierwszy dzien wypłaty czy dopiero po przejsciu wszystkich szkoleń :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...