Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

i pewnie na miejscu w humanie wielka loteria kto gdzie będzie pracować?:) słuchaj a jak się ma podstawową prace można się zatrudnić w innym departamęcie w kasynie i mieć normalny schedule na dwie prace? czy kombinowanie z II pracą poza kasynem jest lepszym rowiązaniem? co o tym myślisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie mozna meic drugiej pracy w kasynie, bo to sie liczy jako nadgodziny. Zeby robic cokolwiek poza swoim departamentem w ramach innego, trzeba miec zgode swojego managera, gdyz to twoj pierwotny departament placi za nadgodziny wypracowane na innym stanowisku. takie sytuacje sie zdarzaly, ale zwykle to bylo w najlepszym wypadku kilka godzin tygodniowo. Druga prace studenci znajduja zwykle w sklepach w aoutlecie, niektorzy w samym Vegas, ale to wymaga dojazdu,a to zabiera czas, wiec wiecej osob woli miec druga prace w Primmie. Ze schedulem nei ma problemu, w sklepie przez caly dzien kogos potrzebuja wiec z regulu dososowuja godziny pracy do pracy w kasynie. Co do Primmu, to jak juz pisalam rok temu wiele osob pracowalo jako porterzy w ramach nadgodzin, ale watpie by w tym roku byla taka mozliwosc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czesc Wam. Jak pewnie sie domyslacie - ja tez bede jednym z "polish workers" w Primmie ; ) Podobnie jak "whate" rowniez wylatuje 13 czerwca i tez szukam jakichs wspollokatorow/ek. Preferowane mile osoby, lubiace sprzatac i gotowac ; ) PS. A skad masz wylot, whate ? Lubisz "Cobre" ? ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

już kilka osob miało pre-orientation w polsce słyszałem od nich że z stanowiskami pracy na wakacje 2006 jest tragedia bo wspominali tylko o housekeepingu i pracy w kuchni no masakra ponoc na tych orientation panuje straszny chaos i nie wiele z tego jest, napiszcie swoje opinie na temat tego całego pre-orientation jeśli już w tym roku odbyliście bo ja jestem troche zdenerwowany jeśli z pracą będzie taka lipa, a i najlepsze że nie którzy muszą na nie jechać przez pół polski np ja i wydać kolejną stuwe na pkp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem na orientation w Krakowie.W sumie nie było tak bardzo źle, jeżeli ktoś jedzie do Stanów pierwszy raz to może dowiedziec kilka pożytecznych rzeczy (np.Sevis,SSN), poza tym dają całą teczke jakiś papierów: tzn jakieś przewodniki,umowa o prace,warunki ubezpieczenia i tym podobne rzeczy.Jeżeli natomiast chodzi o prace jaka ma być dostępna w tym roku dla studentów to faktycznie nie jest za ciekawie(Primm podał takie pozycje: Food server, Housekeeping Guest Room Attendant,Housekeeping Houseperson,Bus Person, Attractions Ride Associate, Porter,Kitchen Steward).Moim zdaniem i tak o wszystkim przekonamy się na miejscu i że jeżeli będą wolne miejsca na inne stanowiska to na nie również będą brali biednych studentów z Polski.Więc trzeba być dobrej myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...