Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Tak, w Columbusie to jest obowiazkowe, zreszta jak wszedzie chyba :) Weglugmnie, dla osob jadacych pierwszych raz jest to dosc wazne. Jedynym powodem dla jakeigo warto tam isc to aplikacja o SSN. W Vegas jest to dosc daleko, dojazd bez auta jest bardzo czasochlonny i w zeszlym roku kilka osob aplikujacych w Vegas narzekalo na kolejki i czas jaki tam spoedzili. W LA bylo to bardzo szybkie. Poza tym na orientation nie dzije sie nic - troche gadania ogolnie o USA, dostaniecie koszulke BUNAC, karte telefoniczna i wypelniacie wlasnie aplikacje o SSN. Potem powiedza Wam gdzie jest miejsce gdzie skladacie aplikacje, moze dwie osoby zostana podwiezione a reszta radzi sobie sama:) Jedziesz drugi raz do USA, lec prosto do LV - to moja rada :D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zeszlym roku spedzilam na tym forum mnostwo czasu... :) Nie logowalam sie, bo wszystkie intersujace mnie odfpowiedzi juz byly :D POza tym, ja bylam rok remu w swietnej sytuacji. Zbiegiem okolicznosci mieszkalam z ludzmi, ktorzy juz po raz kolejny tam przyjechali, wiec wiele rzeczy od nich sie nauczylam i dowiedzialam, wiec ciesze sie jesli moge Wam jakos pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak nie pojade na to orientation nic się złego nie stanie? ty masz taki zamiar tak zrobić? dla mnie jedynie ta nocka w LA była bo jak na wypadek jak moj samolot z polski do usa by się spuźnił przez co mógłbym się spóźnić na zarezerwowany lot z LA do LV a nocka w LA daje margines ewentualny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na orientation na pewno nie pojade, bo juz nie musze :) Z tego co pisales, to juz byles w USA, tak? Jezeli w tym roku nic sie nie zmienilo to nie jedz na orientation... W zeszlym roku to juz w ogole byla paranoja, bo ludzie przylatywali w sobote, w niedziele nawet nie mogli aplikowac o SSN w LA wiec to byla zupelna paranoja... W tym roku Columbus wprowadzil nowa zasade - wyloty sa od niedzieli do czwartku, by nie spowodowac takiej sytuacji :D Zdarzaly sie osoby, ktore nie byly na orientation... Tam nawet obecnosci nie sprawdzaja, tak a propos :())

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym powodem dla jakeigo warto tam isc to aplikacja o SSN. W Vegas jest to dosc daleko, dojazd bez auta jest bardzo czasochlonny i w zeszlym roku kilka osob aplikujacych w Vegas narzekalo na kolejki i czas jaki tam spoedzili. W LA bylo to bardzo szybkie  

Z tego co zrozumiałem podanie o SSN skada sie w LA i tu pytanie jak ono jest dostrarczane do vegas ?

Trzeba podać jakis adres gdzie ma to dojśc, ale jak nie masz jeszcze wynajetego mieszkania to ciezko co kolwiek podać.

Jak to jest rozwiazane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli jedziesz 1 raz i nie masz z gory ustalonego miejsca, w ktorym bedziesz mieszkal, to podajesz adres pracodawcy i do niego przychodzi SSN, ktory pozniej pracodawca wydaje Tobie. Tak przynajmniej bylo w moim przypadku, tez lecialam z Columbusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...