Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Aaa i jeszcze jak sie mieszkalo gdzies blisko centrum to pol biedy, ale jak w jakichs apartamentach gdzies na bokach, to najpierw trzeba bylo dojsc do busa z 15 min. a potem jazda do Boomtown. Ale byli tez tacy co tam pracowali i mieli 2nd prace w innym kasynie, przy czym w domu spali w ogole albo rzadko, ew. na przerwach czy w kibelku kimneli sie od czasu do czsu ale ile tak mozna :roll: ? Ehhh w Reno kazdy lata tylko za kasa, a Polak Pokakowi wilkiem,bo kazdy chce miec 2 prace i nadgodziny, a tego niestety w nadmiarze nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to atmosfera pracy w Boomtown dosc przyjazna,choc wiadomo wszedzie trafia sie mniej lub wiecej palantow, ale ogolnie kolega byl zadowolony, z kasa tez bylo OK, choc wiadomo to zalezy od pozycji, ktora znow zalezy od ang., no i od szczescia... Nr gg niestety jak na razie nie moge Ci dac, bo nie wiem,czy kolega by sobie tego zyczyl, jak z nim pogadam i wyrazi zgode to Ci przekaze jego nr gg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam kilka osob, ktore byly w Primm, np. moj kumpel mial tylko tam prace (jako slot, przylecial do Vegas ok.15 czerwca) i nadgodziny, wyjazd zwrocil sie w 100%+ nadwyzka, nawet dziewczyny, ktore przyjechaly tam dopiero w polowie sezonu jako housekeeper duzo zarabialy,no bo tam sa juz inne stawki i inne napiwki :D Nooo i duzo nasluchalam sie o super imprezach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrafiłaś być wymienić które miejsce jest lepsze bo różnymi względami primm czy boomtown?

np

primm jest lepszy od boomtown bo lepsze zarobki i bardziej imprezowe życie

boomtown lepszy bo tańsze życie bliżej do pracy? podjeła byś się klasyfikacji które miejsce w których kategoriach jest lepsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o dojazd do pracy to jest on potrzebny i w B. i w P., jesli chodzi o imprezy i bardziej "swiatowe" zycie to na pewno Las Vegas-pod tym wzgledem Reno to dno z jedna w miare fajna impreza, ktora jednak juz po kilku wizytach sie nudzi (chociazby ze wzgledu na te same piosenki puszczane co impreze)... Zalezy kto co lubi-duze miasto z barwnym zycie, czy duza wioske :D A jesli chodzi o koszty mieszkania, zakupow itp.to ceny sa podobne, a nawet w Vegas kupila kilka fajnych ciuchow taniej niz bym za nie zaplacila w Reno. Aaa i w LV latwiej znalezc jakies hmmm szerokosciowo mniejsze rozmiary np.spodni, bo po prostu jest wiekszy wybor i wieksze rozproszenie Polakow. Jesli chodzi o wyzywienie, to tez jest w kazdym kasynie - bez wzgledu na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc ty pewnie jak byś miała podjąć decyzje wybrała być vegas? mi tak bardzo na imprezach nie zależy bo myśle że imprezowanie w usa to strata czasu imprezować można w polsce, czyli uważasz że w primmie zarabia się więcej? a nie wiesz może gdzie łatwiej drugą prace znaleść? bo wydaje mi się że w vegas które jest bardziej chłonne na siłe roboczą niż reno tylko słyszałem opinie że w vegas o wiele chętniej przyjmują do pracy amerykan niż internationali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...