Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Praca w Primm... Bede sie powtarzac, ale to jedyna uniwersalna prawda jaka znam - szczescie i zbieg okolicznosci :) Wiem, ze pewnie dla osob takich jak Ty, ktore jada i staraja sie dowiedziec czegos za wczasu to nie jest odpowiedz, ale tak jest :D Pragmatycznie na to patrzac zalezy czego oczekujesz. Pieniadze za wyjazd na pewno sie zwroca, o to sie martw. Co do nadgodzin - zalezy od menagera. Jak jest dobry, umie robic to do czego zostal zatrudniony to nadgodzin raczej nei bedzie, bo grafik bedzie ulozony dobrze. Druga sprawa to ruch - tego akurat nikt nie przewidzi, bo ludzie czasem dopisza, czasem troche mniej. Druga praca? Jest outlet a tam masa sklepow... Ale potrzebny jest SSN... Do tego czasu, az nie otrzymasz numeru raczej zapomnij o drugiej pracy - przynajmniej tak bylo rok temu. POza tym, na samym poczatku wszyscy sie rzucaja na sklepy, ale potem dla nuiektorych 13 godzin na nogach dzien w dzien okazjue sie za duzo, co w rezultacie powoduje ze kazdy kiedys znajdzie tam cos dla siebie, choc na poczatku, z racji duzej liczby Polakow walka jest :( Dodatkowy minus - czasem sklepzatrudni tyle osob, ze potem tna godziny i daja np. tylko 5 godz. w tygodniu, co dla polskiego studenta, ktory przyjechal z mysla o odlozeniu gotowki nie jest pocieszajace :lol: Koniec koncow - ja pracy w sklepie ma serdecznie dosc! Ale pewnei w tym roku i tak bede miec druga prace... I znowu pobudka o 5 rano, autobus 5.40. praca w kasynie do 15 a od 16 sklep az do 21... 21.20 powrot i tak przez 4miesiace... :) Do zobaczenia w Primmie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maladie wielkie dzięki za twoje info jak się spotkamy w primm będę musiał ci jakoś wynagrodzić pomoc=) co do ilości godzin mam za sobą wakacje w które robiłem w parku 16 godzin dziennie i faktycznie nie jest to pocieszające gdzie przez 6godzin dziennie mialem ciężką fizyczna prace a przez 10 godzin pozostały machanie do ludzi i wciskanie guzika a co najdziwniejsze że nagorsze były te ostatnie 10 godzin bo jak ma się co robić to czas dobrze leci najgorsza jest praca gdzie w zasadzie nic się nie robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, rzeczywiscie -taka praca jest najgorsza :) Ja dobrze wspominam wakacje, chco jadac drugi raz w to samo miejsce szybciej mi wszystko spowszednieje, dlatego tez bedzie troszke ciezej, choc z drugiej strony latwiej bo juz wszystko bedzie znajome :D)) i Ci sami ludzie :( Alez ten los jest przewrotny... Zeby tak same plusy tylko byly - ehhh :lol:)) Pozdrowki:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam kolejne pytanie=) słuchaj jak dostałaś się z LA do LV? jakie ewentualnie sposoby transportu polecasz? napisz mniejwiecej jak wiesz ile sie jedzie greyhoundem a ile samolotem na tej trasie, bo z biletami lotniczymi pewnie by były w rozsądnej cenie trzeba je wczesniej zarezerwować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposob to chyba samolot, choc niekoniecznie. jezeli ktos jedzie sam, albo w dwojke to wynajecie samochodu jest nieoplacalne, a poza tym, bez karty kredydowej bedzie to trudne. Z drugiej strony, auto moze byc przydatne do szukania mieszkania,a wynajem na kilka dni (tzn. pozwyzej 5) jest bardziej atrakcyjny. Ja osobiscie polecam samolot 0 musisz kupic chyba 14 dni wczesniej by bylo taniej. Lot trwa jakies 1.5 h wiec jest szybko i sprawnie. Co do zakupu biletow, tow iem, ze wiele osob martw sie tym, ze ma karty kredytowej wiec jak tu kupic bilet. Jest rozwiazanie, to tak na przyszlosc. Na stronie onetu, chyba www.samoloty.onet.pl mozna sprawdzic godziny lotw itd. i albo zaplacic za wybrany lot przelewem (z polskiego banku, w zlotowkach itd.) albo isc do biura "Campus travel" i tam kupic i odebrac bilet. Ja zaryzykowalam rok temu,bo nie wiedzialm ile potrwa orientation i kupilam bilet przez Campus. Bez zadnych problemow dotarlam na lotnisko w LA a potem do LV, a potem taksowka prosto do mieszkania :) Samolot chbyba jest najlepszy, wedlug mnie rzecz jasna :D)[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mniejwiecej jak wiesz ile sie jedzie greyhoundem a ile samolotem na tej trasie

Greyhoundem jedzie sie z LA do Vegas aż 6 godzin.

A sam przystanek w vegas jest na S.Main a to jest już przy trasie 515, wiec kawał drogi od np. Flamingo ( około 2 godzin na piechote) :)

Lot samolotem chyba trwa z godzine już nie paiatam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...