Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

ja jestem z Krakowa, tzn. tu studjuje :) Bede leciec chyba 3-go czerwca, ale to moze sie jeszcze zmienic:) A co do mieszkania, to przede mna leci juz kilka osob, wiec moze one juz cos zdolaja znalezc... jesli nie to i tak nie bedzie problemu, bo duzo apartamento bedzie wolne. Kwestia tylko jest taka jak daleko od przystanku, jaka cena i jak duze :D Zobaczymy co bedzie... w zeszlym roku pojechalam na gotowe (za co bardzo wdzieczna jestem moim znajomym:)) Szukanie mieszkania trudne nie ejst, choc samochod do tego jest niezbedny - czasem trzeba prad podlaczyc, czasem nie... Wszystko zalezy od dobrej woli wynajmujacych i od odrobiny szczescia - jak to zwykle w zyciu bywa :() Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to faktycznie miałaś szczęście;) mnie intresuje kwestia czy jak się dojedzie do LV do czy odrazu tego samego dnia da się znaleść mieszkanie czy trzeba na kilka dni zamieszkać w jakimś hotelu i podczas tych kilku dni szukać mieszkania? powiedz mi jeszcze dwie rzeczy czy w primm są jakieś specialne uniformy które oni dają każdemu do pracy czy trzeba określony uniform kupić? i druga sprawa jak się ma SSN to po jakim czasie od zgłodzenia się do nich rozpczyna się prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uniformy sa, casem trzeba tylko miec czane spodnie:) co do mieszkania - hmm, czasem jednego dnia cos znjadziesz... jak zwykle - szczescie:)) Mo a co do mieszkania - chyba wole Tropicane :))

A co powiesz o Harbor, podobno jeden wielki syf, nie byłem tam słyszałem tylko z opowiadan ludzi ktorzy tam mieszkali.

Radzą unikać tego miejsca. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...