Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sa trzy miejsca gdzoe zatrzymuja sie autobusy jadace do Primm-u. Sa to - MGM, Flamingo i Downtown. Polacy korzystaja w wiekszosci z dwoch pierwszych, gdyz ten osatni jest bardzo daleko od centrum i osobiscie spotkalam tylko dwie osoby z Polski mieszkajace w tamtym rejonie i to tylko czasowo. Mysle ze neipotrzebnie zaprzatacie sobie glowe takimi sprawami :) Jedzie 250 Polakow i chocby nie wiem co to takie informacje beda na wyciagniecie reki :D

Wracajac do mieszkania... Na Harborze z roku na rok mieskza coraz mniej osob - mieszkania male, duze zageszczenei ludzi a co do bezpieczenstwa - nie demonizujmy tego. Ogolnie jest malo bezpiecznie wloczyc sie gdzies po osiedlach pozno w nocy, ale nie jest tak zle :() Ja na Swenson chyba nie chialabym mieszkac... Z Tropicany do Striopa jest blizej i to mnie chyba przekona, ale jak zwykle wszystko sie okaze na miejscu:) A swoja droga to slyszlam cos o tym ze Harboru juz nie ma :lol:) No coc, nie zdzwilabym sie - Strip sie rozrasta :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy, bo mimo ze osiedle jedno, to rozne ceny :) Niktorzy mieli wliczony prad do czynszu, niektorzy nie, co pozodowalo dodatkowe opaly ok 120$ miesiecznie. Srednio to ok 120 $ za miesiac, przy czym tez to zalezalo od Twojego szczescia, czy meble miec bedziesz czy nie :D))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy, bo mimo ze osiedle jedno, to rozne ceny :) Niktorzy mieli wliczony prad do czynszu, niektorzy nie, co pozodowalo dodatkowe opaly ok 120$ miesiecznie. Srednio to ok 120 $ za miesiac, przy czym tez to zalezalo od Twojego szczescia, czy meble miec bedziesz czy nie :D))

Ale te 120$ to od osoby?

Są tam jakieś ograniczenia co do ilości osob w mieszkaniu, bo w wiekszosci jest tak że można wynajać tylko na dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Placilismy 120$ od osoby - to bylo lacznie z internetem i z oplatami za energie. Mieszkalismy roznie, czsem 8, czesm 9 a czasem i 10 osob :)) Mielismy dwa pokoje i trzeci "salon" z kuchnia, dwie lazienki i brak mebli :D) Ale nie przeszkadzalo to nam, bo itak srednio spedzalimy tam pare godzin dziennie. Ja nei narzekalam i bylam zadowolona, mysle ze inni tez:) A co do ilosci osob - pewnie wiedzieli mniejw iecej ile oasob tam mieszka, bo polowa Tropicany to mieszkania wynajmowane przez Polakow, ale nie robili nam z tym zadnych problemow, choc tez nikt oficjalnie im tego nie mowil ile osb gdzie mieszka:)) Nie byloz tym zadnego, ale to zadnego problemu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szuka sie apartamentow, idzie do officu ipyta czymaja cos wolnego :) Bez zadnego posrednictwa, bez placenia prowizji. Umowe zawsze sie popisuje, choc to tak naprawde nie am az tak wielkiego znaczenia, bo np. osoby podpisujace umowe wyjezdzaly wczesniej i kto inny za nie oddawal klucze i zdawal mieskzanie i nikt o nic nie pytal. Ogolnie rzecz biorac nie slyszalam by ktos mial jakiekolwiek klopoty. Czasem np. trzeba czekac kilka dni bo akurat remontuja apartament czy cos podobnego. no i np. w zeszlym roku w Primm, w Human Resources byla lista osob ktore kogos poszukiwaly do mieszkania itp. To naprawde nei wymaga az tyle zachodu co w Polsce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w usa wiele rzeczy jest łatwiejsze jak widać od mieszkania do pracy , ja się tylko troche przejmuje że nie będę mieć co zrobić z rzeczami puki mieszkania nie znajde chyba do human resources nie pojade z bagarzami? chociaż w zasadzie zeszłoroczny wyjazd mnie nauczył że im mniej rzeczy się bierze do usa tym lepiej się na tym wychodzi=)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...