Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

Jest napisane - CC organizuje obowiazkowe szkolenie po przylocie do usa w NY i LA. Szkolenie jest obowiazkowe dla wszystkich uczestników bioracych udział w programie po raz pierwszy.

Natomiast szkolenie w Polsce jest obowiazkowe jesli ktos nie wezmie w nim udziału to jest to rozmumiane jako zrezygniwanie z programu.

Czyli co jak mam juz SSN to sobie to odpuscic, jade pierwszy raz z tego biura ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

wiem jak bylo rok temu, dwa latra temu... Po prostu bylo. Kto chial to pojechal, jak go nie bylo to nikogo to nie interesowalo. Radze tam jechac osobom, ktorwe nie maja SSN, bo szukanie biura w miescie docelowym moze byc klopotliwe (np. LV). W innym wypadku to strata czasu, przynajmniej dla mnie. W tym roku przynajmiej juz nie ma tak, ze ktos leci w sobote, orientation jest w niedizele gdzie nawet nie ma fizycznej mozliwosci ubiegania sie o SSN. W zeszlym roku tak bylo, wiec chocby to swiadczy o tym ze to orientatnion bylo po prostu zbedne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest napisane - CC organizuje obowiazkowe szkolenie po przylocie do usa w NY i LA. Szkolenie jest obowiazkowe dla wszystkich uczestników bioracych udział w programie po raz pierwszy.

Natomiast szkolenie w Polsce jest obowiazkowe jesli ktos nie wezmie w nim udziału to jest to rozmumiane jako zrezygniwanie z programu.  

Czyli co jak mam juz SSN to sobie to odpuscic, jade pierwszy raz z tego biura ?

no w polsce trzeba być właśnie ja musze jechać z Gdańska do Poznania w ta sobote na orientation chodz cholernie mi się nie chce , na nim trzeba podpisać kontrakt z pracodawcą z tego co mówili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w polsce trzeba być właśnie ja musze jechać z Gdańska do Poznania w ta sobote na orientation chodz cholernie mi się nie chce , na nim trzeba podpisać kontrakt z pracodawcą z tego co mówili

Kontraktu sie nie podpisauje.Dostajesz go wypelnionego.Wyglada jak smieszne ksero,wiec sie nie wystrasz :lol: Bedzie ok!

Na orientation w Pz,beda rozdawac dokumenty,vital info i jakies inne broszurki.Jelsi jedziesz pierwszy raz to mozna sie dowiedziecinteresujacych rzeczy(sevis, ubezpieczenia itd..) ale sluchanie tego po raz N'ty to juz mordega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do której otwarty jest human resoucres w primmie? będziemy w LV gdzieś koło 18 nie wiem czy jest sens meldowć się w primmie tego samego dnia

Od 9-17:oo,od wtorku (chyba- niech mnie ktos poprawi) do piatku,wiec z tego co piszesz nie dasz rady.IMHO warto, bo zawsze mozesz dostac pozycje, ktorej na nastepny dzien juz nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj a jak ty będziesz dostawać się z LA do LV samolotem? czy duża różnica jest w cenie biletu gdy się go na kilka tygodni przez zarezerwuje niż w porownaniu do tego jak się go w dzień wylotu kupi? może wiesz ile oriętacyjnie taki bilet kupiony w dzien wylotu by kosztował? dochodzą do mnie sprzeczne informacje i już sam nie wiem czy zawracać sobie głowe szybszą rezerwacją

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchaj a jak ty będziesz dostawać się z LA do LV samolotem? czy duża różnica jest w cenie biletu gdy się go na kilka tygodni przez zarezerwuje niż w porownaniu do tego jak się go w dzień wylotu kupi? może wiesz ile oriętacyjnie taki bilet kupiony w dzien wylotu by kosztował? dochodzą do mnie sprzeczne informacje i już sam nie wiem czy zawracać sobie głowe szybszą rezerwacją

sprawdz sobie na www.expedia.com

Ustaw sobie date jutrzejsza i bedziesz wiedzial ile +/- ile kosztuje wten sam dzien.Nie polceam tego (dostepnosc miejsc jest nikla - zwlaszcza w weekend)

Ja jescze nie wiem.Lece z kumplem ( tyle,ze innymi lotami ) i spotykamy sie kolo 17:oo na LAX (ciekawe jak sie znajdziemy :))

Ogolnie jak znajdziemy jescze kogos w tym tygodniu kto by sie chcial wziac to bierzemy auto (przyda sie na poczatku) a jak nie to samolot (cos ok 80$).

Chociaz dalismy d...y, bo jescze w polowie kwitnia bilet z LA do LV kosztuwal 50$ teraz juz ok 90$. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...