Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

1000$ :shock: uhh jak dla mnie to troche za dużo,bylem przygotowany na znacznie mniej.Mi w krakowskim biurze Columbusa powiedzieli ze 600$ powinno wystarczyc.Ale jak ty mówisz ze u Ciebie powiedzieli 900$,to może warto sie przejsc jeszcze raz po rodzinie;).Czekam jeszcze na inne opinie, najlepiej od ludzi którzy już byli w Primie i wiedzą jak to jest u tego konkretnego pracodawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
A ile polecacie zabrać dolarów z Polski,tak zeby w miare godnie :) dotrwac do pierwszej wypłaty(zeby starczyło na jedzenie, mieszkanie, wszystkie zaswiadczenia itp.) i kiedy sie ja dostaje.Tzn. w którym momencie od przydzielenia pracy,czy odrazu w pierwszy dzien wypłaty czy dopiero po przejsciu wszystkich szkoleń :?:

jesli masz gdzie mieszkac, tzn zalatwione wszystko i ekipe ustawiona to SPOKOJNIE starczy Ci 500$.

Mieszkanie na caly miesiac<200$ zostaje 300.Na pierwszy tydzien wystarczyna pewno.

W razie czego mozecie napoczatek wziacmieszkanie na np. 2 tygodnie.Wyjdzie wtedy z 100-150$ na glowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przyszły listy kto kiedy ma się zjawić do HR ja mam [beeep] szczęście bo będę w LV 8 czerwca a w[beeep]ali mi wizyte w HR na 15 czerwca!!! tylko się pociąć, jak u was ta sprawa wygląda? biuro columbus dało cholerni [beeep] nie dość że mam bilety za ponad 3,5tyś ( kiedy można było je kupić za max 2600zł) to przesuneli mi lot bez mojej zgody i zapytania o zdanie z 6 na 8 czerwca co w konsekwęcji prowadzi to tego że mam rozpocząć prace tydzień puźniej, zawiodłem się na tym biurze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie się nogi ugięły jak zobaczyłam cenę biletu no ale cóż - już nie było odwrotu tyle tylko , że mój chłopak kupował przez neta i za trasę KATOWICE - LAS VEGAS zapłącił 2900 :/ no ale cóz. My lecimy 13 czerwca i nie mamy jeszcze daty do HR i jesteśmy jedyną grupą!!! co za kicha, np osoby lecące 15stego mają :x nie mam pojęcia od czego to zależy. A podali Ci jakiś powód przesunięcia daty???

Cierpliwości życze :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic kompeletnie nie napisali poprostu dostałem automatyczną wiadomość o zmiane terminu wylotu , inna sprawa że mało brakowało a bym kupił dwa inne bilety lotnicze ( z GDA do wawy i LA do LV) pod stary termin wylotu!! to jest nieodpowiedzialność na półtora miesiąca przed wylotem komuś taki numer wykręcać, do czasu miałem dobre zdanie o biurze columbus ale z tego co widze oni są nie odpowiedzialni o kompletnie nie myślą że ich działania mogą pociągnąć za sobą takie skutki , straciłbym 400zł na bilety gdybym się nie wstrzymał z zakupem biletów.

I głupie wykręty dlaczego bilet kosztuje 1000zł więcej niż normalnie , żałosne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie rowniez w tym roku wkurzyli.

Glownie przygraniem na biletach.Juzkiedys bylo napisane,ze cos tam zarabiaja wszyscy, ale takie "łojenie" to przesada.

A co do list w HR...

Za to CC juz za duzo nie moze.A niestety winni jestesmy sobie sami.Tzn osoby ktore byly w zeszlym roku.Wprowadzalismy za duzo chaosu.

Osoby,ktore pracowaly w zeszlym roku w Buffalo wiedza o czym mowie :)

To musialo zostac uporzadkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły listy kto kiedy ma się zjawić do HR ja mam [beeep] szczęście bo będę w LV 8 czerwca a w[beeep]ali mi wizyte w HR na 15 czerwca!!! tylko się pociąć, jak u was ta sprawa wygląda?

U mnie z tym jest dobrze, wylatuje 7 czerwca a HR musze stawić sie 9 czerwca.

A co do biletu to sie zgadzam, przesada, zarobek aż ponad 1k zł. :?

Ciekawe po co wogóle ISIC, ściema tylko z tymi znizkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość biur kradnie tylko że w columbusa koszt programu jest sam w sobie wysoki a tu wpiepszyli jeszcze takie ceny za bilety , może wkoncu by przestali ściemniać i pozwalali ludziom samemu sobie kupować bilety lotnicze?

no i z tego co widać trzeba jednak jechać na to orientation do LA na którym nikt nic się nie dowie straci tylko dzień, po jaką cholere każą ludziom jeżdzić na te spotkania jak sami wiemy więcej na temat wyjazdu niż pracownicy biura? juz debilizmem wydawała mi się koniecznośc uczestniczenia w pre-orientation w polsce ( musiałem jechać z GDA do poznania , cały dzień z głowy!) a tu jeszcze kolejne spotkanie i gadanie o niczym w LA , proponuje jeszcze zrobić kolejne "after-orientation" w LV a puźniej "more after-orientation" przed powrotem do polski , to jest czysta paranoja i słaba wymówka by z nas kase ściągać, ktoś w tej firmie powinien porządnie [beeep]n@$# się głowe patelnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem jechac z columbusem, ale ostatecznie moja praca nie wypalila (dzieki temu tez dobrze poznalem ludzi z biura z lodzi), wiec nie jade, jedzie za to moj kumpel. Ma bilet do New Jersey (a mial miec do NY) za ok 2700. I kilka dni temu, bedac na rowerku, spotkalem szefa oddzialu w Lodzi i korzystajac z okazji spytalem sie go czemu takie drogie bilety. Powiedzial mi, ze w dniach 15-17 (tak jak leci kumpel) bardzo duzo osob chcialo leciec, nie starczylo dla wszystkich miejsc, wiec czesc kupili w wyzszej klasie i cene wyrownali, zeby niektorzy nie musieli placic po 4000 zl. Przekonuje was to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To naprawde miałeś szczęście, ze coś Ci powiedział bo na orientation w Lodzi nic nie wiedział, mowil ze on tylko tam sprzata :)

My za bilety płacimy 1000zł więcej niz mowili na poczatku jak bylo interview. A na ostatnim orientation niezle sie dzialo ale bez zadnego skutku, Facet z Warszawy na kazde nasze pytanie odpowiadał "TAKA JEST POLITYKA FIRMY....."No coments.....

Zawiodłam sie na tym biurze i pewnie nie tylko ja.Chociaz do tej pory podobno nie bylo takich cyrków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...