Skocz do zawartości

Kto do primm??


Rekomendowane odpowiedzi

Wojtek moja kumpela miała już preorienation w katowicach i powiedzieli im że dostępne miejsca są w housekeepingu i w kuchni

Wzielo sie to moze stad,ze to sa etaty w ktorych jest mnostwo nadgodzin i praktycznie zawsze jest duzo pracy.Dla kasyna lepiej jest zatrudnic nowego pracownika niz placic staremu 150% za nadgodziny.

Nie znam przypadku,zeby kogos tam nie wzieli.CC woalal raczej "dmuchac na zimne" niz obicywac kelnerow, krupierow i coctail waitresski :lol:

Te pozycje byly zawsze "open"

ALe gwarantuje Ci,ze jesli zjawisz sie w miare szybko bedzie mogla wybrac praktycznie wszystko z listy powyzej (warunkiem jest oczywiscie wystarczajaca znajomosc jezyka) .Kwestia preferencji i priorytetow (wyjazd dla kasy/wakacje/ praktyka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 222
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wojtek moja kumpela miała już preorienation w katowicach i powiedzieli im że dostępne miejsca są w housekeepingu i w kuchni

Wzielo sie to moze stad,ze to sa etaty w ktorych jest mnostwo nadgodzin i praktycznie zawsze jest duzo pracy.Dla kasyna lepiej jest zatrudnic nowego pracownika niz placic staremu 150% za nadgodziny.

Nie znam przypadku,zeby kogos tam nie wzieli.CC woalal raczej "dmuchac na zimne" niz obicywac kelnerow, krupierow i coctail waitresski :lol:

Te pozycje byly zawsze "open"

ALe gwarantuje Ci,ze jesli zjawisz sie w miare szybko bedzie mogla wybrac praktycznie wszystko z listy powyzej (warunkiem jest oczywiscie wystarczajaca znajomosc jezyka) .Kwestia preferencji i priorytetow (wyjazd dla kasy/wakacje/ praktyka)

rączej będę mógł niż "mogła" heh

dzięki za kupe przydatnych rad po tym info z orientation byłem troche podłamany, lece do stanow 8 czerwca wiec tak źle chyba nie będzie z pracą jak zawitam do HR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rączej będę mógł niż "mogła" heh  

dzięki za kupe przydatnych rad po tym info z orientation byłem troche podłamany, lece do stanow 8 czerwca wiec tak źle chyba nie będzie z pracą jak zawitam do HR

Sorry za pomylke. 8)

Jak cos to wal na prv, postaram sie pomoc.

Lecisz 8, ale wez pod uwage,ze 9 bedzie orientation.Watpie,zebys do 17:oo znalazl sie w HR w Primm.Jedz w poniedzialek z samego rana (tak,zeby byc przed otwarciem), bo w ten weekend przyjedzie duuuuzo ludzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od biura dostałeś takie info? a co myślałeś że napiszą "wiecie wsumie musicie zapłacić 50$ za to orientation ale nie musicie na nim być" to jest dla nich dodatkowa kasa na orientation jest chyba tylko dla tych co nie mają SSN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co maja Wam powiedziec? Placicie, ale w sumie to nie jest na nic potrzebne (poza SSN) wiec nie musicie na dobra sprawe tam jechac! Nie chcesz to nie jedz, nic Ci nie zrobia... Nie sprawdzali obecnosci, chyba ze w tym roku im cos odbije... Ale jesli nawet to co Ci zrobia??? Jesli sie boisz to przejszyj dokumety, z tego co wiem to nic tam nie ma o "karach" w wypadku opuszczenia orientation w LA:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...