Skocz do zawartości

formalnosci w USA..:(


Rita_82

Rekomendowane odpowiedzi

Jackie z tego co ja sie doczytalem to chodzi o to aby wyjechac na wizie (jako samotny)a potem tam wziasc slub w USA i tam czekac na legalizacje pobytu

Ale jako mąż rezydentki NIE BĘDZIE mogł czekać w Stanach na zalegalizowanie pobytu. To prawo jest tylko dla małżonków obywateli USA.

Przynajmniej tyle doczytałam w necie.

???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Patrzac na to co wczesniej pisala Rita_82 to byly drobiazgi: co jak juz bylam w usa, co z numerem ssn w porownaniu do tego ze miala narzeczonego i nie interwesowala sie sprawa mozliwosci otrzymania przez oboje wiz imigracyjnych, to ta sprawa powinna sie najbardziej interesowac.

To nie ma na celu dolowania kogokolwiek, ale sobie skomplikowaliscie zycie ( o ile chcecie w przyszlosci mieszkac w usa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak..dzieki majk za te "drobiazgi"ale wiesz jesli chodzi o malzenstwo to jak to sie mowi "do tanga trzeba dwojga"a mino tego,ze mowilam narzeczonemu wczesniej jak sytuacja wyglada on chyba nie wierzyl ,ze moze byc tak trudno w wyjazdem to stanow..a niestety jest i dopiero teraz to sobie uswiadomil..troszke pozno..wiec nie wiem co bedzie ale jak widzisz to jest problem...a nie wiem..moze po prostu tak mialo byc..takie przeznaczenie..on nie chcial jechac a ja nie chce zostac..to chyba sie nad tym tez musimy zastanowic..a mimo wszytsko dzieki @ll za pomoc..i jak bedziecie mieli jeszce jakies propozycje jak mozna cos zrobic ta sprawa to piszcie..buzka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...