Skocz do zawartości

Ocean City -MD- 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam,

Ja chyba mogę troszkę się wypowiedzieć na temat Ocean City i nawet Plim Plaza.. ;) A najbardziej to mogłaby Bożka, którą serdecznie pozdrawiam :* A więc Ocean City to bardzo fajne miasteczko, gdzie przybywa co roku mnóstwo turystów i jest mnóstwo zabawy :D Ja byłam w 2005 roku w OC, teżbył to mój pierwszy raz w Stanach i wspominam bardzo mile choć większość czasu spędzałam w pracy. Pogoda tam w sezonie to istne piekiełko :P Jak dobrze pamiętam to w ciągu 5 miesięc jakieś 4 razy padał deszcz .. ale to nie znaczy, że było zimniej ;) Jest naprawde HOT!! Jak będziesz pracować w Plim Plaza to jest to na 2nd Street więc pewnie na zakupy będziesz jeździć do West Ocean City - jest to autobusem jakieś 7 minut. A na większe zakupy typu elektronika, wszyscy jadą do Salisbury.. to ok. 1,5 godz. autobusem a 40 minut samochodem. Są fajne imprezki.. polecam dyskotekę "Seacrets" oraz "Big Kahuna". Ogólnie na temat samego miasta mam same pozytywne wypowiedzi bo jest tam naprawde fajnie. Jeżeli chodzi o Plim Plaza to jest to średniej klasy hotel, w którym pracują bardzo mili ludzie. Plim Plaza miało być moją drugą pracą ale stało się tak, że zrezygnowałam ponieważ dostałam więcej godzin od pierwszego pracodawcy. Ale byłam tam nie raz i słyszałam jak się tam pracuję. ogólnie jest OK.. praca jak praca. Nikt nie mówił, że housekeeping jest lekki.. ale też nie jest taki straszny np. w porównaniu do "ride operator" - to dopiero masakra. Trzeba tylko chronić się pracy w pralni bo tam jest strasznie gorąco z tego co wiem a ogólnie w skali od 1 do 10 Plim Plaza szacuje się moim zdaniem na 8 :D Jak będziesz chciał wiedzieć coś więcej to pisz na moje gg :D 1055742.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A najbardziej to mogłaby Bożka, którą serdecznie pozdrawiam :*

Ja tez pozdrawiam i juz sie wypowiadam:):D:)

Ocean City to bardzo fajne miasteczko, gdzie przybywa co roku mnóstwo turystów i jest mnóstwo zabawy :D

To prawda.... a my biedni studenci musimy pracowac :P:(

Dlatego jak ma sie off'a tez polecam wypad do Seacrets... a szczegolnie "pain in the ass" :D:);)

Jesli chodzi o Plim Plaza to w wiekszosci to co pisze Innies to prawda...

Trzeba tylko chronić się pracy w pralni bo tam jest strasznie gorąco

To tez prawda- zero klimy i strasznie goraco...

Ale z tego co wiem, to Sir-Lans-A-Lot jest zainteresowany restauracja w Plim Plaza.

O niej niestety nie moge duzo powiedziec.:((:(

Ale na kazde inne pytanie postaram sie odpowiedziec ;):)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz zobaczyłem ,że Innies mi odpisała:) Dzięki za kolejne informacje:) Wkrótce odezwę się na gadu...tylko zdam sesję:D

Wszystkich którzy kiedykolwiek byli w OC i pracowali w restauracji na dole Plim Plaza zachęcam do wypowiedzi na ten temat:)

Dziękuje i pozdrawiam

Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...