Skocz do zawartości

Ocean City -MD- 2006


Rekomendowane odpowiedzi

oj widze zainteresowanie Ocean City... ja tu mieszkam... wiec jesli chcecie info z pierwszej reki prosze pisac, pytac chetnie pomoge odpowiem na pytania... mail rypson@chrisparypa.com lub GG 909390

OC to uwierzcie mi wyjatkowe mejsce w wakacje... nie mowie ze gdzies indziej jest zle.. ale tu w wakacje jest milo latwo i przyjenie z praca zadnych problemow, z imprezami tym bardziej... obecnie nie mieszka tu wiecej niz 1500 miszkancow a w sezonie... nawet do 500,000 ... wiec mzoecie sobie wyobrazic jak zcie tu wyglada skoro kazdy przyjezdza tu zeby sie bawic i pracowac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
...Ja tam nigdy nie bylem w OC to jest jakies duze miasto ?? Wiem ze nad oceanem ale nic wiecej.
Ja tez sie jeszcze zastanawiam...Nie mam pojecia jakiej wielkosci jest to miasto ale podejrzewam ,ze nie powala swoja wielkoscia:D...

Jak chcecie zobaczyć jakiej wielkości jest Ocen City najprościej zrobić to w Gogle Earth. Tam możecie się zorientować jak ono mniej-więcej wygląda.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ocean City możesz przejść w szesz w wzdłuż na piechotkę - oczywiście za mostem bo tam wszystko się dzieje ciekawego przed mostem natomiast jedynie kilka sklepów knajpy z żarciem i to wszystko

Ciąg hoteli od strony oceanu od strony zatoki domki (do wynajęcia również)

Atrakcje - w sezonie dużo knajp z dyskotekami, wesołe miasteczko no i oczywiście plaża - molo

racę w sezonie można znaleźć lecz po od 20 września można zapomnieć - miasteczko się wyludnia - jednym słowem kto żyw ucieka do NY

mapka w Goglach jest przepiętna lecz całkiem nie oddaje rzeczywistości - przed przyjazdem do OC byłam zafascynowana widokiem mapy w Goglach - niestety zeszłam na ziemię kiedy ujrzałam to na własne oczy

pozdrawiam wszystkich tych co już byli w OC i tych którzy zamierzją wyjechać

warto zobaczyć - plaża jest wyjątkowo czysta w porównaniu z innymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej mogę potwierdzić to co pisali inni o Ocean City....mieszkam tu od 8 lat. Poza jednym...w okresie wakacyjnym jest tu tyle studentów z Polski, Rosji, Ukrainy itp. że nie raz spotkałam ludzi, którzy żałowali że tu się wogóle pojawili. Mieli problem ze znalezieniem drugiej pracy a czasem nawet z pierwszą był problem. Tak że to kwestia tego kiedy się tu przylatuje i ...szczęścia chyba.. Tak czy siak powodzenia i pozdrawiam.

Basha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...