Skocz do zawartości

Ocean City -MD- 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

sorki że tak późno. kites tails and toys - czyli wspaniały sklep z [beeep]erelami :) może jeszcze 2 prace podłapię ale nie wiem czy bedzie potrzeba. Z tego co sie dowiedzialam ostatnio to niezły tam nalot Rosjan przeżywa to miasteczko. Byles tam kiedyś?

aaaw ogóle okazało się że grey jest bezpośrednio do BB przez Dover wiec przez OC nie będę przejeżdzac ale zapewne się wybiorę do tego miasta na zakupy, impreze bo slyszlam ze to extra miescina :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to bardzo sie ciesze, michal czesto bywal u nas na imprezach, czasem nawet czesciej niz ja, chociaz tam mieszkałem :o.Ja pod koniec ostatniego sezonu pracowalem wlasnie w BS,i tez mi sie tak wydawalo ze caly rok otwarte, ale nie bylem pewny czy np w tym roku sie nic nie zmienilo.Moge spytać jak na imie tej olezance?

Moze znam jak pracowala wtedy kiedy ja.W takim razie czuj sie zaproszony na imprezke na 78 w tym roku,koniecznie.Znowu tam mieszkamy od ok 20 VI. bedzie ciekawie.Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...