Skocz do zawartości

Ocean City -MD- 2006


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 tygodnie później...
Btw. Jedzie ktoś tam jeszcze (z CCUSA, albo może z jakimś innym biurem)? Bo z kumplem planujemy i chcemy wiedzieć czy będziemy jedynymi Polakami w Ocean City :wink:

Ja też jadę z CCUSA i też do Phillipsa... I też będę pracowała mniej więcej jako kelnerka (banquet server), z tym, że w Washington, DC.

A w Ocean City na pewno sami nie będzie. Moja kuzynka chociażby będzie Wam towarzyszyć. Leci tam już czwarty raz, ostatnio była 7 miesięcy w 2005r i baaardzo sobie chwali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tam w zeszle wakacje bylem w ocen city md z biura studnet adventure to talna kleska malo godzin strasznie przeladowane miasto jezeli chodzi o studentow duzo rosjan ktorzy obnizaja stawki, jezeli nie masz nagranej pracy a najlepiej 2 prac to lepiej juz gdzis indziej, u mnie w pracy byli ludzie co pracowali tylko w jednej robocie i im sie nawet wyjazd nie zwrocil bo malo godzin a na druga robote nie masz co liczyc jak nie zaczniej jej szukac pod koniec maja poczatek czerwca tak do 10 to jest max kiedy mozn jeszcze cos znalesc samemu.ja mialem to szczescie ze mi znajomi zalatwili 2 robote i jakos wyszedlem na swoje ale praca z biura to chlam.nie polecam.pozdrawiam i zycze milego wyjazdu aha ocean city swietne miasto na wypoczynek plaza hmmm.... cudnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a no normalnie pracowalem w big peckers, nie polecam tego miejsca ciezki do wspolpracy szef i glupi jak but!! chociaz do pracy przyjmuje kazdego chociaz by juz miejsc niemial to i tak zatrudni zeby tylko miec kogos na wrazie czego zeby czasem ktos nadgodzin nie mial.ja jak w pierwszym tygodniu pacy przepracowalem 40,5 h to juz w nastepnym tygodniu mialem prace tylo w 3 dni tak juz przez 3 tygodnie a pozniej znajomi mi zalatwili robote i tylko 3 dni w tym peckersie pracowalem wiec jaos sie wytrzymalo ale jak mial bym tak 6 dni z blugarami pracowac to zalamka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...