Skocz do zawartości

Ocean City -MD- 2006


Rekomendowane odpowiedzi

witam

zapomnialas tylko dodac ze beach express przyjedzie tylko wtedy jesli bedzie chetnych przynajmniej 7 osob czy jakos tak. Koszt przejazdu z NYC do OC to 69zielonych. Tu macie link do tej firmy przewozowej

http://www.beach-express.com

pozdrawiam

-----------------------------

1 czerwiec New York ---> Ocean City :([/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich :lol:

Rowniez i ja w tym roku zaliczam debiut w USA. Lece do Ocean City 24 czerwca :Poznań-Frankfurt-NY.

Przegladajac opinie odnosnie samego miasta ,odnosze wrazenie ze to byl dobry wybor:)Problemem rzeczywiscie moze byc tylko second job.Ocean City to typowo turystyczny region i strasznie zageszczenie studentow z calego swiata:)Jednak jestem pozytywnie nastawiony!

Proponuje stworzyc w OC ''ekipe imprezowiczow" :)

Forumowiczki Innies i Bozka zapewniaja ze sa dobre kluby,takze nic tylko czekac:)

Pozdrawiam

dayerrr85@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do ekipy imprezowej zawsze sie podłączam (ja i pare osób ze mną) ;-D chętnie

troszke mnie pomartwiliście odnośnie 2nd job i wogóle mnóstwa ludzi, że tam jest .hmm ale myśle że damy rade,

wylot Okęcie>frankfurt>NYC a potem spontan 14.06 yeeah

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

jesli chodzi o druga prace to rzeczywiscie ciezko ja tam znalezc w polowie czerwca juz. Ja jednak po ciezkich poszukiwaniach znalazlem. W OC jest bardzo duzo ruskich wiec oni "zabieraja" nam prace :lol: a pracodawcy wola czaem zatrudnic rosjanina bo jest mniej wymagajacy jesli chodzi o zarobki.

jesli chodzi o kluby to polecam Secrets!!! Najlepszy wedlug mnie choc jest jeszcze i pare innych rownie dobrych jak Feagers albo Padock

pozdrawiam

---------------------------

1 czerwiec WAW-->NYC-->OC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

LEJK - dobre czy polacy beda w OC :P??? W tym roku jesli dobrze licze moze byc nawet ... 50 osób. ktoś bedzie w OC z WAS? 1raz, 10? bylem widzialem znowu jade, tak zle bylo :D jakby co - mceter@gazeta.pl albo na forum. mail czesciej sprawdzam :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz w OC bylem 8 lat temu :D pozniej 4 lata temu przyjechalem do pracy... cale wakacje... Polowa w Harpoon Hannas a pozniej w The Wharf... i tak przec kazde wkacje praca w The Wharf... az do zeszlego roku... po wakacjach zostalem na caly rok... i bylem tu cala zime... oj OC zima... uuu opowiadac a opowiadac.... zostawilem najwspanialsze miasto siwata po kilku latach spedzonych tam dla tej jednej zimy w Ocean City MD... ale fajnie bylo :) teraz znowu wakacje a po wakacjach znowu wracam do NY bo chyba nie wytrzymam tu zimy: P

UWAGA UWAGA!! DLA FACETOW KTORZY SZUKAJA DRUGIEJ PRACY: PO PRZYJEZDZIE DO OCEAN CITY ODEZWIJCIE SIE DO MNIE !!! PRACA NA 128st OD 4 LUB 5 DO 11-12 NIESTETY TYLKO NA ZMYWAKU TO MOGE ZAPEWNIC EWENTULANIE WEDLUG POTRZEB NA KUCHNI Z NAPRAWDE FAJNYMI LUDZMI, ZERO POSPIECHU PELEN LUZIK I MILA ATMOSFERA !!! PELNE ZYWIENIE JESZ ILE CHCESZ !!, NAPRAWDE MILE MIEJSCE PRACY PLUS NA LABOR DAY BONUS OK $500 PO PRZEPRACOWANIU CALYCH WAKACJI

DZIEWCZYNY: TYLKO Z PERFEKCYJNA ALE TO NAPRAWDE PERFEKCYJNA ZNAJOMOSCIA ANGIELSKIEGO, PRACA W SKLEPIE Z OBSLUGA CARRY OUT GODZINY DO OBGADANIA

PROSZE WSZYSTKICH CHETNYCH O KONTAK TYLKO I WYLACZNIE PO PRZYJEZDZIE DO OCEAN CITY I TYLKO ZDECYDOWANI I CHETNI DO PRACY CALE WAKACJE !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie do Rypsona:

chcemy się dostać z OC do Bethany Beach DE , kursują tam jakieś autobusy...?

co do dojazdu z NYC mozna zakombinować telefonicznie i greyhound jest za 32$ od osoby a bodajże z kartą ISIC chyba taniej , jak ktoś kupuje bilet na ostatnia chwilę 57$

ja też jadę PRZEZ OC właśnie greyem za tydzień....

zaraz ktoś mi napisze że grey jest dla marginesu/niebezpiecznie czy co tam ... - od razu piszę że nie raz jeździłam tym środkiem transportu i było bezproblemowo.. chyba że się ma przesiadki :D ale na szczęcie nie ma - bo jest bezpośrednio o 8.00 - OC 15.00 jakoś tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...