Jump to content

co z tym kłamaniem w papierach?


golik

Recommended Posts

Wchodziłam już na forum ale aktywnie w nim nie uczestniczyłam. Dzisiaj się troche przestraszyłam, że mogę mieć problemy. Otóż mam podobny problem co alal5. Wyjechałam do stanów na internshipa mając tam męża. Chciałam przyspieszyć mój powrót i dopiero tutaj (w Stanach) spokojnie załatwiać GC. Też nie zaznaczyłam, że mam męża w stanach. Czy teraz mogę ponieść tego konsekwencje? Myslałam że skoro ludzie na przesiedzonej wizie spokojnie mogą się ubiegać o GC to tym bardziej nie będą czepiać się o małe kłamstwo-jak to jest? czy ktoś miał już podobną sytuacje i dostał GC?

błagam o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Cześć alal!

Tylko że ty się w porę zapytałaś i możesz się jeszcze wycofać, a co w moim przypadku jeśli już w to zabrnęłam i nie ma możliwości wycofania się?-jestem już w Stanach i właśnie kompletuje dokumenty do GC!!!

Link to comment
Share on other sites

hej Max!!! dobrze mówisz tylko, ja przeważnie najpierw coś robię a potem myslę. Generalnie nie lubię kłamstw, a to mi się wydawało błahostką. Nawet nie myslałam o tym w kategorii kłamstwa.

Czy orientujesz się, jaka jest szanasa że się o tym dowiedzą? Pewnie wyda im sie ciekawe dlaczego mam Intershipa skoro wcześniej wyszłam za mąz?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...