Skocz do zawartości

No i po targach - Independent Lake Camp


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie mam pojęcia jak to się stalo, że ja dopiero dzisiaj trafiłam na to forum!!! Ja też byłam na targach i też z koleżanką jedziemy do ILC, własnie jak na razie to słyszałam same pozytywne opinie o tym Campie, Nigel też fajne wrażenie zrobił,więc obyśmy się nie rozczarowali! :roll: Lecimy 18 czerwca też na JFK,ale przez Helsinki, ktoś z Was też tak leci? A na spotkanie orientacyjne idziemy w najbliższą sobotę (6 maja) w Krakowie, może uda się tam w realu poznać. No a jak nie to supcio, ze chociaz tą stronkę mamy :lol: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po orientation meeting'u :)

Mówił koleś trochę przydatnych rzeczy, trochę mniej przydatnych... Wg mnie można to było wszystko napisać i mailem wysłać, a nie nas ciągać przez pół Polski, no ale luzik ;) Przynajmniej pogoda była ładna :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A był może ktoś z Was był jednak w tym Krakowie na spotkaniu? Ja byłam, no i rzeczywiście trochę ciekawych rzeczy się dowiedziałam, w sumie fajnie poprowadzone, miła atmosferka, oby tak dalej:) A może skoro ktoś z Was już był na ILC to podzieli się z nami jakimiś...ciekawostkami? Czego się wystrzegać, co zabrać, a czego nie brać?hm?:)

Pozdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...