Skocz do zawartości

No i po targach - Independent Lake Camp


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Linda, troche to dziwne, że też lecisz 18 czerwca,ale przez Wiedeń, prawda? A my przez Helsinki...hmmm...no cóż...a słyszałaś, żeby ktoś jeszcze leciał przez te Helsinki? Moze zadzwonie i sie dowiem czy aby na pewno wszystko ok:) W ogole to jakby nie patrzec za niecałe 3 tygodnie lecimy, a do mnie chyba jeszcze to nie dotarło. Na razie taka masakra na uczlni, ze nie wiadomo za co się zabrać...pewnie wiecie co czuję...pozdr dla wszystkich zmaltretowanych ( i nie tylko:) studentow! :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o egzaminy to mam naprawde przerąbane, nie zdąże wszystkiego zaliczyć i będe mieć poprawki we wrześniu, ale czego się nie robi dla wakacji w USA :) Jeszcze jak brat powiedział, że po mnie na camp przyjedzie i będziemy NY zwiedzać to już tylko na to czekam, w końcu nie widziałam go 4 lata :D A myśle. że z Twoim lotem wszystko ok, widocznie z Krakowa okazja była tylko z Finnairem

Pozdro dla wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A my przez Helsinki...hmmm...no cóż...a słyszałaś, żeby ktoś jeszcze leciał przez te Helsinki?

Pewnie! Ja tez lece w tym roku przez helsinki, tylko inny dzien. To nic dziwnego ze ludzie w ten sam dzien leca innymi liniami, w koncu nie da sie wszystkich wyslac jednym samolotem prawda, nawet tym najwiekszym? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...