Skocz do zawartości

No i po targach - Independent Lake Camp


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 87
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak jakjest napisane nie ma zasiegu na campie ILC, nawet z amerykanskie sieci nie dzialaja- z czego bardzo cieszyli sie Polscy dostawcy jedzonka bo nie byli kontrolowani :), a miec tel jako budzik to chyba troszke mija sie z celem :o.

Jak Amerykanie moga wytrzymac 2 miesiace bez komorki to chyba tez sobie poradzicie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna korzystac z necika ale oczywiscie w czasie przerw i kiedy nie korzystaja z nich akurat dzieciaki bo oni maja pierwszenstwo we wszystkim :o sa 2 salki z kompami na dole kolo jeziorka i na gorze. mozna sie dopchac do kompow jak nie w czasie przerw to wieczorkiem mozna, sa tez specjalne godziny tylko dla stuff'u. a w razie czego to niektorzy hed counsellor'zy tez maja kompy w swoich bunk'ach wiec mozna sie ladnie usmiechnac i po klopocie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heja...jak tam samopoczucie przed jutrem?(pyt.do tych co też jutro lecą: ) Mam pytanie co do bagażu, jak się spakowaliście? Co to dokładnie znaczy to 2x23 kg? Jezeli mam jeden bagaz podręczny i jeden główny do nadania, który waży wiecej niz 23 kg to bede musiala coś dopłacac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie z tego co doczytałam się na stronie tych lini, z których lecimy to 2 torby mogą ważyć max.po 23kg, a jeżeli bierzesz jedną to max.32 kg...ale nie mam pojęcia jak bardzo jest to przestrzegane...do zobaczenia jutro na lotnisku!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...